JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 svarbiausios 2023 m. rudens - žiemos tendencijos

5 svarbiausios 2023 m. rudens – žiemos tendencijos, nugulsiančios į kiekvienos stilingos moters spintą

Atėjo metas, kai lauke jau nebelepina saulė ir šaltukas vis labiau spaudžia, tačiau nereikėtų išsigąsti ir slėptis po storu, nuobodžiu vilnoniu megztiniu. Taip, jis yra šiltas ir su juo patogu, tačiau yra kitų madingesnių alternatyvų, kurios taip pat palaiko šilumą ir dar pabrėžia privalumus.

Rudens sezonas yra puikus metas sluoksniuoti ir derinti skirtingas medžiagas bei faktūras. Tad jau minėtą nuobodų megztinį galime pakeisti arba, dar geriau, derinti jį su kitais neįprastų audinių drabužiais. O pažvelgę į šių metų mados podiumus, galime išvysti įvairiausių derinių su nestandartinėmis medžiagomis ir raštais. Apžvelkime 5 topus, su kuriais šį rudenį neprašausite.

Dygsniuotas audinys

Tai jau ne pirmą sezoną madinga faktūra, tačiau būtent šį rudenį ji yra labiau pastebima ir tendencinga. Dygsniuotų audinių lietpalčiai, striukės ar apsiaustai jau nėra naujiena, tačiau sijonai ar net suknelės vis labiau derinami prie kasdienių, mums gerai žinomų audinių. Tad šaltam rudeniui galima pasirinkti, bet kokį šios faktūros drabužį pritaikant jį laisvalaikiui ar darbui. Taip pat galima pabrėžti, jog šį sezoną daugumą dizainerių įkvėpė jojikės garderobas, tad dygsniuota striukė, derinama prie aptemptų kelnių ir ilgų batų sukurs neįprastą, tačiau madingą žirgų mylėtojos įvaizdį.

Dygsniuotas audinys
Dygsniuotas audinys
Vida Press

Dygsniuotas audinys
Dygsniuotas audinys
Vida Press

Smulkūs langeliai

Galime sutikti su tuo, jog didelių langelių raštas yra žiemos sezono must have, tačiau šiuo rudens sezonu smulkūs langeliai yra puošmena. Šį kartą šiuo audinio raštu gali būti marginti, ne tik marškiniai, kaip esame įpratę matyti, tačiau parduotuvėse galime rasti ir kitų drabužių. Suknelės, sijonai, švarkai ar net gi paltai tiek vyrams, tiek moterims atrodys itin moderniai. Šis printas nugulė net ir ant šilko ir ant medvilnės, tad net ir mažais langeliais marginti šalikai ar skarelės, bus puikūs akcentai prie vienspalvio rudeniško įvaizdžio.

Smulkūs langeliai
Smulkūs langeliai
Vida Press

Langeliai
Langeliai
Vida Press

Lateksas

Latekso medžiaga yra blizgus, tamprus audinys, tad dėl savo patogumo vis daugiau pasirenkamas kasdien. Būtent šiomis dienomis parduotuvėse galime rasti, nuo galbūt kai kam atrodančios vulgariai lateksinės suknelės, iki iš šios medžiagos pasiūtų kelnių ar net palto variacijų. Vienas madingiausių rudens aksesuarų – latekso arba itin blizgios odos auliniai batai. Kad tokie batai neatrodytų per daug seksualiai, dizaineriai siūlo su jais derinti klasikinius švarkus, palaidines, tačiau svarbu, jog jos nebūtų atvira iškirpte. Taip pat geriau rinktis midi ilgio sijonus ar plačias megztas sukneles. Drąsios merginos, kurios mėgsta atkreipti dėmesį, visas garderobas iš latekso gali būti puikus variantas, tačiau tai turi atrodyti skoningai, o ne vulgariai.

Lateksas
Lateksas
Vida Press

Lateksas
Lateksas
Vida Press

Oda

Odą jau galime vadinti kiekvienai dienai pritaikytu audiniu. Seniau praeivį gatvėje su odiniais drabužiais buvo galima palaikyti maištautoju, kuris nori išsiskirti iš pilkos masės, bet dabar vis daugiau madisčių šio audinio drabužius derina kiekvieną dieną. Ypač šaltajam sezonui, kada jau pradeda spausti šaltukas, dizaineriai siūlo rinktis odinius drabužius. Būtent prie paltų ar kailinių derinama oda atrodo itin elegantiškai ir prabangiai. Kas keisčiausia, jog pastaruoju metu labai madingą spalvotą odą išstumia klasikinė juoda spalva. Tad kūrėjai ragina vyrams nebijoti tapti šiek tiek baikeriais, o moterims pasirinkti griežto, lyg juodojo angelo, įvaizdį.

Oda
Oda
Vida Press

Oda
Oda
Vida Press

Aksomas

Kaip oda, taip ir aksomas yra neatsiejamas nuo rudens sezono. Žalios, tamsiai mėlynos, violetinės ar juodos spalvos aksomas atrodys prabangiai prie spalvotos šaltojo sezono aplinkos. Šiomis dienomis šį audinį tikrai galite drąsiai rinktis ne tik vakarėliams, bet ir darbui ar laisvalaikiui. Pavyzdžiui, net ir prie kasdieninių džinsinių kelnių priderintas aksominis švarkas suteiks prabangos ir solidumo įvaizdį. Jeigu nenorite drąsiai eksperimentuoti: rankinė, plaukų lankelis, auliniai batai ar kiti aksominiai aksesuarai puikiai paįvairins garderobą.

Aksomas
Aksomas
Vida Press

Aksomas
Aksomas
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai