JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip Jason Momoa pavyksta išlaikyti tobulą figūrą nesilankant sporto klube?

Kaip Jason Momoa pavyksta išlaikyti tobulą figūrą nesilankant sporto klube?

Jasonas Momoa yra vienas sportiškiausių Holivudo aktorių. Jo vaidmenys filmuose, tokiuose kaip „Aquaman“ ir „Game of Throne“, tiesiogiai susiję su sportišku, vyrišku kūnu.

J. Momoa tapo vyrišką fizinį kūną ir jėgą įkūnijančiu simboliu. Atrodytų, kad vyrui, turinčiam tokį kūną, kone kasdien tenka plušėti sporto salėje. Tačiau Jason nustebino sporto trenerius pareikšdamas, kad jis ištisus metus nė karto nesportavo sporto salėje.

Kūno rengybos pramonė dėmesį sutelkia į griežtą sporto ir mitybos režimą, todėl toks J. Mamoa pareiškimas ne tik kvestionuoja vyraujančias kūno rengybos pramonės normas, bet ir siūlo naują požiūrį į fizinės gerovės siekimą ir palaikymą.

Jasonas Momoa yra aistringas boksininkas

Nors daugelis žino Jasoną Momoa dėl jo aukšto lygio aktorinio meistriškumo, mažai kas žino jo giliai įsišaknijusią aistrą boksui. Ši kovinė sporto šaka nėra tik papildoma treniruotė aktoriui – tai jo kūno rengybos kelionės pagrindas. Momoa boksas – tai ne tik būdas įgyti tobulą formą vaidmenims, bet tai ir įsipareigojimas, nuolatinis darbas, trunkantis ištisus metus.

Jason Momoa
Jason Momoa
Vida Press

Jasonas Momoa mėgsta vandens veiklą

Tikriausiai po „Aquamen“ filmo, tai atrodo tiesiog natūralu, tačiau Momoa mėgsta kiek kitokią vandens veiklą, nei plaukimas ir nardymas. Pasak Momoa, plaukimas yra monotoniškas, tačiau jis vis tiek išlieka vienu pagrindinių jo kūno rengybos režimo komponentu. Labiausiai Momoa mėgsta banglenčių sportą – galbūt šis entuziazmas kyla iš jo Havajų šaknų. Aktorius taip pat yra ir aistringas irklentininkas – tai veikla, kuri apima viso kūno treniruotę, padeda lavinti pusiausvyrą ir suteikia iššūkių.

Jasonas Momoa laikosi griežtos dietos

Garsus aktorius turi griežtą mitybos planą, sudarytą specialistų ir trenerių. Čia jis nežaidžia jokių žaidimų ir griežtai šios dietos laikosi. Sudarytas planas užtikrina, kad aktoriaus kūnas gautų visas reikiamas medžiagas, kad galėtų pasiekti aukščiausią lygį.

Pavyzdžiui, prieš bet kokią treniruotę Momoa suvalgo vaisių porciją, kuri suteikia natūralų cukraus kiekį ir suteikia energijos būsimam užsiėmimui. Mėsa yra pagrindinė jo mitybos dalis, tačiau mėsa turi būti kokybiška. Momoa valgo tik šviežiausią, aukštos kokybės mėsą ir laikosi atokiau nuo perdirbto maisto. Prie mėsos jis renkasi gausią daržovių porciją.

Negana to, kad gautų pakankamą kiekį baltymų, kurie svarbūs raumeninei masei, aktorius papildomai geria baltyminius kokteilius. Vienintelę išimtį retkarčiais padaro – šaltam alui ir duonos riekelei, apteptai sviestu.

Jason Momoa
Jason Momoa
Shutterstock nuotr.

J. Momoa reguliariai laipioja uolomis

Jam taip patinka laipiojimas uolomis, kad specialiai dėl jo buvo pagaminta laipiojimo uolomis sporto salė 2018 m. „Aquaman“ filmavimo aikštelėje. Tai ne tik Momoa pramoga – tai yra esminė jo kūno rengybos rutinos dalis.

Pats J. Momoa sako, kad gamta vaidina svarbų vaidmenį pirmenybę teikiant fizinei veiklai. Jam patinka leisti laiką lauke, o ne treniruotis sporto salėje esančiais kardio treniruokliais. Nesvarbu, ar vaizdinguose Havajų kraštovaizdžiuose, ar kitose natūraliose vietovėse, Momoa mano, kad jo treniruotės yra naudingesnės, kai jos atliekamos motinos gamtos apsuptyje.

Kita Momoa mėgstama gamtos veikla yra žygiai. Skirtingai nei bėgimas ant bėgimo takelio, žygiai siūlo sudėtingą reljefo įvairovę ir užtikrina, kad apatinės kūno dalies raumenys būtų visiškai įjungti. Negana to, žygis pėsčiomis apima ne tik fizinius aspektus. Tai taip pat yra būdas išvalyti mintis ir pasinerti į gamtos grožį, kartu sudeginant daug kalorijų.

Jasonas Momoa mėgaujasi kūno svorio treniruotėmis

Kad turėtum raumeningą, gražų ir sveiką kūną tikrai nebūtina sporto salėje kilnoti svarmenis – tam visiškai pakanka ir savo svorio treniruočių. Toks Momoa požiūris leidžia jam prisitaikyti prie įvairiausių sąlygų ir vis tiek turėti treniruotę, kad ir kur jis būtų. Pavyzdžiui, parke jis gali pasinaudoti medžio šaka, kad padarytų prisitraukimų, o laipiodamas uolomis gali pasinaudoti uolėtu reljefu modifikuotiems atsilenkimams ir t.t.

Užuot prakaitą liejęs sporto salėje, Jasonas Momoa pasirinko natūralesnes ir holistines fizinės veiklos formas, kad išlaikytų savo formą. Nuo meilės boksui ir laipiojimui uolomis iki pomėgio treniruotis savo kūno svoriu – jo kūno rengybos kelionė yra tokia pat įvairi, kaip ir vaidmenys, kuriuos jis atlieka.

Mano išsaugoti straipsniai