JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Radži pirmą kartą aprodė savo slaptą sodybą

Radži pirmą kartą aprodė savo slaptą sodybą

„Sveiki pagaliau atvykę į mano slaptą sodybėlę, fazendėlę, kurioje būnu, kai atostogauju“, – taip šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidos „Nuo… Iki…“ žiūrovus pasitiks 36-erių dainininkas Radži Aleksandrovičius.

Tai pirmas kartas, kai dainininkas televizijos kameras įsileidžia į savo sodybėlę, kurią pusiau rimtai, pusiau juokais vadina slapta fazenda. Apleistą 6 arų sklypą Panevėžio rajone dainininkas nusipirko maždaug prieš trejus metus. Per tą laiką jį sutvarkė, apsėjo žole ir atsigabeno kemperio tipo namuką.

Kadaise viename interviu Radži pasakojo, kad išgarsėjęs televizijos projekte ir ėmęs uždirbti daug pinigų buvo išlaidus. Ir tik globėjos paprotintas pinigus ėmė atidėti pas ją, už kuriuos vėliau nusipirko ir įsirengė butą Panevėžyje. Nugyventi metai, patirtis ir karantinas, kai daugelis aktorių, dainininkų ir kitų scenos žmonių liko be uždarbio, išmokė taupyti. Tačiau šią vietą Radži pasakoja pirkęs apie investicijas daug negalvodamas. „Tiesiog man užėjo noras turėti kažką savo, kad turėčiau kur išvažiuoti ir pabūti. Pamačiau internete skelbimą, atvažiavau apžiūrėti, man patiko vieta, ir iškart pardavėjui pasakiau, kad perku“, – pasakos Radži.

Plastikinės gyvūnų skulptūros, dirbtinės ir tikros gėlės bei dekoratyviniai medžiai, puošiantys Radži sodą, – jo globėjos, mama vadinamos Vidos nuopelnas… Radži sode nėra šiltnamio, kuriame noktų pomidorai ir agurkai, nėra net ir daržovių lysvių. „Tai vieta, kuriai nereikia didelės priežiūros, o ir poilsis čia neįpareigoja. Kiekvieną kartą čia atvažiavus man nereikia pulti dirbti ūkio darbų, nors derlius bus geras“, – sakys dainininkas, apžiūrinėdamas nuo kriaušių linkstančias šakas sode.

Išskirtiniai kadrai iš dainininko Radži sodybos ir paties marinuotų šašlykų receptas – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Mano išsaugoti straipsniai