JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Buvusi Eminem žmona K. Scott po daugybės metų pirmą kartą pasirodė viešumoje

Buvusi Eminem žmona K. Scott po daugybės metų pirmą kartą pasirodė viešumoje

Reperio Eminem santykiai su buvusia žmona Kim Scott buvo dažna popkultūros naujienų tema

Eminem, kurio tikrasis vardas yra Maršalas Bruce’as Mathersas III, pirmą kartą susitiko su K. Scott, kai jie buvo paaugliai. Po to, kai K. Scotta ir jos dvynė sesuo pabėgo iš namų, jos persikėlė gyventi pas Eminem ir jo motiną, kur jis ir K. Scott pradėjo romantiškus santykius.  Eminem ir K. Scott santykiai bėgant metams buvo sudėtingi.

2007 m. interviu su PEOPLE vienas iš artimų Eminem draugų išsamiai papasakojo apie buvusios poros nuolatinius santykius.  „Vieną kartą grįžome namo ir Kim visus savo drabužius išmetė ant pievelės – tai buvo, pavyzdžiui, dvi poros kelnių ir keli gimnastikos bateliai“, – sakė jis leidiniui. Jo teigimu, K. Scott buvo (o galbūt ir tebėra) itin audringo būdo, linkusi į fizinį smurtą, manipuliacijas.

Na, o savaitgalį K. Scott pirmą kartą po daugybės metų buvo pastebėta viešumoje. Ji pirmą kartą pasirodė viešai po jos bandymo nusižudyti 2021 m. Kelerius metus ji nebuvo matoma viešumoje, tačiau buvo pastebėta savaitgalį apsipirkinėjanti Šelbio miestelyje, Mičigano valstijoje, vietinėje parduotuvėje.

Mano išsaugoti straipsniai