JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleistos tamsios detalės apie Shakira elgesį su savo darbuotojais: „Tai neatleistina"

Atskleistos tamsios detalės apie Shakira elgesį su savo darbuotojais: „Tai neatleistina”

Pastarosiomis dienomis pasirodė įvairių liudijimų apie atlikėjos Shakira elgesį su savo darbuotojais.

Kai kurie iš jų atskleidžia jos išdidų charakterį ir empatijos stoką savo darbuotojams. Jenni Garcia, buvusi Shakira šokėja, kuri bendradarbiavo su Kolumbijos dainininke, apgailestavo dėl atlikėjos elgesio interviu „YouTube“ kanalui „La Saga“ metu. 

Šokėja buvo labai atvira ir tvirtino, kad nesitikėjo tokio elgesio iš tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Shakira. „Su ja kartu ruošėme 12 pasirodymų, o ji man už juos nemokėjo. Būčiau su ja dirbusi, net jei ji man nemokėtų, bet taip, kaip ji elgėsi su mumis, šokėjais… Tai neatleistina”, – sakė ji.

Shakira
Shakira
Shutterstock nuotr.

Jenni Garcia papasakojo keletą kontroversiškiausių epizodų, kuriuos patyrė dirbdama su kolumbiečių dainininke. Shakira, pagal šokėjos versiją, nerodė jokio takto su tam tikrais savo komandos nariais. „Kartą ji išvedė mane iš persirengimo kambario, kai aš buvau tik su liemenėle. Daugelis žmonių žiūrėjo į mus nesuprasdami, kas vyksta. Taip pat kartą ji pradėjo ant manęs šaukti dėl visiško menkniekio“, – sakė Jenni Garcia, papasakodama apie nepatogias situacijas.

Tom Cruise ir Shakira
Tom Cruise ir Shakira
Vida Press

„Jos charakteris labai ūmus. Deja, bet aš praradau pagarbą Shakirai“, – teigė šokėja. Tiesa, nepaisant visko, J. Garcia nedvejodama apibūdino Shakira kaip „puikią artistę“. Tačiau ji tikino dirbusi su kitais muzikos industrijos grandais ir tokio elgesio neva niekada nepatyrusi.

Mano išsaugoti straipsniai