JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pagaliau Lietuvos scenoje – nauja merginų grupė! „Lietuvaitės“ pristato dainą - „Nereikia tavo žodžių“

Pagaliau Lietuvos scenoje – nauja merginų grupė! „Lietuvaitės“ pristato dainą – „Nereikia tavo žodžių“

Po ilgo laiko Lietuvoje pagaliau turime naują merginų grupę. Kaunietės „Lietuvaitės“ – tai talentingų merginų – Justinos ir Sonatos duetas, pasiruošęs sudrebinti scenas visoje šalyje.

Grupę įkūrė prodiuseris Karolis Šliažas, kurio grupių sąraše yra „Lietuvaičiai“, „ZYGGA“, „Bernužėliai“, „HIT“, „Bičiuliai“ ir „E.G.O“.

„Lietuvos muzikos scenoje jau kurį laiką ryškiausias pozicijas užima solo atlikėjai. Vistik man, ir, manau, daugeliui kitų melomanų, nostalgiją kelia grupių klestėjimo amžius, kuomet buvo populiarios tiek vaikinų, tiek merginų trijulės, su, rodos, paprastais, tačiau širdį glostančiais tekstais bei muzikos ritmais. Nesunku pastebėti, jog šiuo metu Lietuvos pop scenos rinką „valdo“ vaikinų grupės, todėl atėjo laikas nenusileisti ir merginoms“, – pasakojo K. Šliažas.

Grupės pavadinimas atsirado labai natūraliai.

„Norėjome subtilaus ir brandaus pavadinimo, atskleidžiančio kokią muziką atliksime – lietuvišką. Viskas puikiai sutapo“, – komentuoja K. Šliažas.

 Grupės narės Justina ir Sonata scenoje – ne naujokės. Abi merginos sėmėsi patirties įvairiuose projektuose ir kaupėsi didžiajam startui „Lietuvaitėse“.

„Abi viena kitą žinojome, kadangi yra tekę dirbti su tais pačiais projektais, tik skirtingu metu. Bet kuomet pagaliau mūsų prodiuseris mus supažindino, pastebėjome, kad mus supa ne tik tie patys projektai, bet ir kiti keistoki sutapimai: tatuiruotės tose pačiose vietose, su ta pačia reikšme, tie patys vairuojami automobiliai ir daug kitų detalių, kurios kaskart nustebindavo“, – juokėsi Justina.

Abi atlikėjos neabejoja – turėdamos įvairios sceninės patirties supranta „kas su kuo valgoma“, žino, su kokiais iššūkiais teks susidurti, suvokia, kad praleis labai daug laiko kartu repetuodamos, vykdamos į koncertus.

„Nepradėsime skelbti visam pasauliui, kad nuo šiol mes – pačios geriausios draugės, tačiau gera suprasti, kad su Justina jau dabar randame bendrą kalbą ir tie mūsų panašumai mus įtraukia į ilgiausius pokalbius, tada prodiuseriui tenka priminti, ko mes čia susirinkome – ne apie plaukus kalbėti, o repetuoti“, – šmaikštavo Sonata.

Dar dainuodama kitame muzikiniame projekte, 2014 metais, Justina susipažino su K. Šliažu.

„Tąkart supratau, jog gebame kalbėti ta pačia muzikos kalba, todėl svajojau vieną dieną kartu sukurti muzikinį projektą. Paleidau šį norą į visatą ir po dešimtmečio gavau jo pasiūlymą – dainuoti jo prodiusuojamoje merginų grupėje. Turbūt reikėjo pamatyti mano reakciją, gavus jo žinutę“, – įsimintinu momentu džiaugėsi Justina.

Kartu su prodiuseriu Karoliu „Lietuvaitės“ jau yra paruošę visą albumą – dvylika įvairaus stiliaus kūrinių.

„Norime, kad kiekvienas atrastų savo mylimą dainą mūsų repertuare, todėl netruks nei itin linksmų hitų, nei nostalgiškų kūrinių, kurie nukels į giliausius prisiminimus. Taip pat pristatysime ir keletą klubinių ritmų, kurie gali nustebinti“, – intriguodama pasakojo Sonata.

Šiuo metu grupė „Lietuvaitės“ intensyviai dirba įrašų studijoje, o likusį laiką praleidžia šokių salėje, repetuodamos pasirodymų judesius.

„Šį projektą brandiname jau kurį laiką, apgalvodami kiekvieną detalę, atsakingai žiūrime į grupės įvaizdžio kūrimą, pasitelkdamos stilistų bei dizainerių pagalbą, taip pat dirbame su choreografais – siekdami kuo profesionalesnio rezultato“, – sako grupės narės.

Pirmoji merginų pristatoma daina „Nereikia tavo žodžių“ yra energingas ir iškart „užkabinantis“ himnas apie meilę sau. Muzika: Karolis Šliažas. Žodžiai: Vaida Baranovė, Karolis Šliažas.

Mano išsaugoti straipsniai