JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 keisti faktai

8 keisti faktai, kurių nežinojai apie Gigi Hadid

Kažin, ar rasime pramogų pasauliu besidominčią asmenybę, kuri nežinotų garsiausios šiandienos manekenės Gigi Hadid. Pateikiame aštuonis keistus faktus apie Gigi:

1. Gigi Hadid namie praktikuojasi eiseną, kai laiko knygą ant galvos. Tai jai padeda gerinti pusiausvyrą bei koordinaciją. Be to, Gigi tiki, jog toks vaikščiojimo metodas yra privalus kiekvienai pradedančiajai manekenei.

2. Didžiausia Gigi baimė – nukristi vaikščiojant podiumu. Tiesa, pora kartų jai jau taip yra pasitaikę, juk ji – manekenė, turinti didelę modeliavimo praktiką. Tačiau visus tuos kartus ji tik suklupo. Gigi apimtų didžiausia gėda, jei ji išsitiestų viduryje podiumo – tai jai prilygtų katastrofai!

glam check 📱📱 @patrickta @jennifer_yepez

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Aug 7, 2016 at 11:44am PDT

3. Apie savo draugystę su manekenėmis Kendall Jenner ir Cara Delevingne ji pasakoja: Mes norime būti garsios ne savo įspūdinga išvaizda. Norėtume, jog pasaulis mus matytų kaip nuoširdžias ir paprastas merginas. Atvirumas bei gerumas – štai ko Gigi ieško žmonėse. Tiesa, manekenė pripažįsta, jog šiuolaikiniame mados pasaulyje nuoširdžius žmones atrasti sudėtinga.

4. Gigi sulaukia daugybės pasiūlymų filmuotis kino juostose. Tiesa, siūlomi vaidmenys jai – ne prie širdies, nes dažniausiai jai siūlo vaidinti… kvailutes gražuoles! „Nejaugi aš iš tiesų atrodau tuštutė? Niekada nevaidinčiau gražuolės, nepasižyminčios protiniais gebėjimais!“ , – atvirauja šviesiaplaukė.

@maybelline x @erinparsonsmakeup

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jun 5, 2016 at 7:47am PDT

5. Gigi kadaise svajojo apie profesionalų žirgų sportą. Vis dėlto pasuko modeliavimo keliu ir to nesigaili – ji tituluojama viena garsiausių šiandienos manekenių. Tačiau Gigi meilė žirgams neišblėso iki šiandienos – mergina ir dabar dievina jodinėjimą, todėl turėdama laisvo laiko jodinėja. O viena iš jos svajonių… turėti nuosavą žirgyną!

6. Daugelis mano, jog vienintelė Gigi veikla – modeliavimas, tačiau nuo 2013 m. ji Niujorko univeristete studijuoja kriminalinės psichologijos studijos. Ar ji sieja ateitį su šia profesija? Gigi atvira – noro mokytis universitete napažaboja niekas, tačiau bent jau penkerius metus ji didesnį dėmesį skirs modeliavimui. Ypač, kai šiuo metu jai taip gerai sekasi.

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jul 31, 2016 at 7:35pm PDT

7. Gigi dievina McDonalds maistą. Jei tik galėtų, ji visą dieną maitinųsi burgeriais bei bulvytėmis iš šio greitojo maisto restorano. Tačiau modelių industrija reikalauja Gigi prisižiūrėti ir atidžiai stebėti, ką ši ima į burną. Visgi kai ji dar draugavo su atlikėju Cody Simpsonu, keliaudama kartu su juo po muzikinius turus ji maitinosi vien greituoju maistu ir buvo tuo labai patenkinta – gardų maistą ji tiesiog dievina.

8. Mėgstamiausias Gigi drabužis – juodos aptemptos kelnės, dar kitaip vadinamos timpėmis. Nenuostabu, juk paparaciai užfiksuoja ją jomis apsirengus bent 75% iš visų jos pasirodymų gatvėje. Na, kai turi tokio grožio kojas, kodėl jų neišryškinus…

happy birthday to my lil Smoller @ellerysmoller (and also to her other half – killa @cameronsmoller)

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jan 5, 2016 at 4:06pm PST

Mano išsaugoti straipsniai