JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinai ir mėnesinės: kodėl jie bijo „tų dienų“?

Vaikinai ir mėnesinės: kodėl jie bijo „tų dienų“?

Daugeliui merginų kalbėti apie „tas dienas“ yra nepriimtina, o tuo labiau su mylimu vaikinu. Tačiau kai iškyla situacija, kai nori ar nenori tenka apie jas prabilti, dažnam vaikinui pasidaro itin nejauku. Kodėl vaikinai taip bijo žodžio „mėnesinės“?

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvė Erika pasakojo apie kartu su ja sporto klubo treniruotes lankančią draugę, kuri niekaip neišdrįsta pasakyti savo vaikinui, kodėl negali su juo važiuoti maudytis, kodėl ji blogai jaučiasi ir nori visą dieną gulėti lovoje. „Nesuprantu, juk tai – normalu, kam apsimetinėti?“, – draugės elgesiu stebėjosi Erika.

Ir tikrai, kodėl gi kai kurie vaikinai ne juokais sutrinka ar net susierzina išgirdę iš savo merginos apie „tas dienas“? Pasirodo, tam yra net 3 priežastys.

1. Šlykštu. Vaikinai teoriškai gal ir įsivaizduoja, kas gi kas mėnesį dedasi merginų kelnaitėse, bet vien nuo tos minties jiems darosi nejauku. Pripažink, juk ir merginos tikrai nesidžiaugia šia gamtos „dovana“, tačiau joms tai – normalu ir nėra čia ko šlykštėtis. Tačiau dar ir šiais modernumo laikais atsiranda vaikinų, kuriems nejauku būti šalia mėnesinėmis sergančios merginos, o ką jau kalbėti apie prisilietimus. Dažniausiai taip elgiasi jaunesnio amžiaus vaikinai, kuriems viskas, kas susiję su lytiniu brendimu kelia ne tik smalsumą, bet ir didžiausią nuostabą. Deja, ne visada iš to išaugama…

2. Nevyriška. Kaip čia kalbėsiesi su mergina apie „tas dienas“? Gal dar jai pyragą iškepti, padėti nagus nusilakuoti, plepėti apie naujausias madas, arba dar blogiau – nueiti nupirkti tamponų?! Daugelis vaikinų merginas laiko silpnąja lytimi, o mėnesinės – silpnumo požymiu. Apklausus vaikinų, ar jie sutiktų nupirkti merginai tamponų ar higieninių paketų, 9 iš 10 atsakė, kad jiems būtų gėda. O kas, jei pamatys draugai?!

3. Neaišku. Jei vaikinas nestudijuoja medicinos ir dažnai praleidinėja biologijos pamokas, gali būti, kad jis tikrai nenutuokia, kas kas mėnesį vyksta merginos organizme. O tai, ko mes nežinome, mus baugina, todėl apie tai ir kalbėti nenorime. O kas, jei kokią nesąmonę pasakysime ir apsijuoksime…


Mano išsaugoti straipsniai