JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 vaikinai įrodė: norint išpildyti svajonę

4 vaikinai įrodė: norint išpildyti svajonę, kilometrai tarp skirtingų pasaulio šalių yra tik skaičiai

Skambi ir visiems žinoma frazė: „Atstumas – ne kliūtis, tai tik skaičiai!“ Žinoma, ji dažniau girdima, kai yra kalbama apie meilę, tačiau keturi vaikinai įrodė, jog svajonės įgyvendinimui, kilometrai ir atstumas tarp skirtingų pasaulio šalių, viso labo yra tik skaičiai.

Broliai Švedkauskai Tomas ir Tadas, mokyklos laikų draugas Martynas Jankauskas ir Daumantas Žitkus, išsibarstę po pasaulį – Italija, Anglija, Lietuva, tačiau tai jiems nebuvo kliūtis įgyvendinti savo svajonę ir suburti roko grupę, kurią pavadino „Old Label“.

Nėra nieko neįmanomo

Vaikinai pasakoja, jog kai 2014-aisiais kilo idėja apie grupės sukūrimą, Tomas, kuris dabar grupėje užima būgnininko poziciją, neturėjo būgnų ir net nemokėjo jais groti! Tačiau, ar yra kas nors neįmanomo, kai yra didelis ryžtas, noras ir aistra? Tikrai ne. Iš pradžių pajuokavę ir pasvajoję apie grupę, po kurio laiko Tomas ir Martynas nusprendė susitikti repeticijų salėje, pirmoji daina – „Guns N’ Roses – Paradise city“. To ir užteko, kad kaip patys vaikinai sako pajaustų, jog „būtų galima kažką pamėginti. Kitą dieną pasikalbinome prisijungti Tadą, taip ir kilo mintis apie grupę. Tiesa, iš pradžių tiesiog linksmai leidome laiką, o pačios grupės susibūrimo data galima vadinti 2015 metų vasarą, kai prisijungė vokalistas Daumantas.“

Kad tai turėtų būti roko muzikos grupė, vaikinai net neabejojo. „Visi nuo pat vaikystės klausėmės tokios pačios muzikos, jautėme tam didžiulę aistrą, todėl net nesvarstėme, ką reikėtų groti, grojame tai, kas patinka mums patiems.“ O ir grupės pavadinimas „simbolizuoja tą seną muzikos stilių, kurį mes atliekame, pačią senąją kultūrą ir seno gero rokenrolo laikus“.

Skirtingos pasaulio šalys ne kliūtis repeticijoms

Skirtingos pasaulio šalys ne kliūtis ir repeticijoms, tiesa, kiekvienas grupės narys mokosi individualiai, o „Lietuvoje visi būnam tik vasaros pradžioje arba žiemą, todėl tada ir prasideda mūsų sezonas. Žinoma, mes dar esam labai „jauna“ grupė, egzistuojam tik pirmi metai, todėl dar daug ką reikia nuveikti. Apskritai visą darbą stengiamės atlikti drauge, visi pasitardami ir diskutuodami kuriame visas dainos dalis, nesvarbu ar tai gitaros, ar būgnų, ar dainavimo dalys. Visuomet dalinamės idėjomis, tada visi kartu padiskutuojam ir nusprendžiam, ar galima kažką kurti, o naujos dainos dažniausiai gimsta nuo gitaros ritmų.“ Grupės būgnininkas Tomas žaidžia futbolą, todėl jam dažnai tenka keisti gyvenamą vietą, tačiau nesvarbu ar tai Portugalija, ar Italija, būgnai keliauja kartu su Tomu.

Pirmasis koncertas ir ateities planai

2015 metų žiemą, vaikinai nusprendė, kad atėjo pats laikas pasidalinti savo kūryba su kitais ir surengė vietinės reikšmės debiutinį koncertą. „Tai visiems buvo didžiulis įvykis, visų svajonės išsipildymas, esam labai laimingi tai padarę, buvo didžiulės emocijos ir tai reiškia mums labai daug.“ Pasiteiravus, ar koncertas pateisino lūkesčius, vaikinai pasakoja: „Iš tiesų buvo labai puiki atmosfera. Galbūt net nesitikėjome, kad susirinks tiek žmonių. Aišku jaudulio buvo ir techninių problemų nebuvo išvengta nuo pat pradžių, tačiau viskas klostėsi gerai, pasisėmėme neįkainojamos patirties, kuri leis tobulėti toliau.“ Grupės „Old Label“ nariai planuoja „toliau tobulėti, ruošti naujas dainas ir vasarą tikimės pradžiuginti dar ne vienu koncertu bei neužmirštamais šou“.

Mano išsaugoti straipsniai