JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką smagaus nuveikti savaitgalį? Mes žinome!

Ką smagaus nuveikti savaitgalį? Mes žinome!

Savaitgalį linksminkis mieste! Nepraleisk progos atrasti naujas miesto erdves, ausis pamaloninti muzikiniais pasirodymais, o akis – geriausiais spektakliais. O čia rasi kelis ypatingus pasiūlymus – tad pirmyn!

Savaitgalį kviečiame pradėti su gera muzika ir linksma kompanija. Kur? O gi gyvos muzikos klube ORIXO, kurio scenoje pasirodys lietuviškieji pop-rock džentelmenai – Makchu Pikchu ! Po šiuo mistišku grupės pavadinimu slypi patyrusių bei charizmatiškų muzikantų komanda – Mantvydas Čiuplys (vokalas), Rytis Taraila (gitara), Gediminas Andriškevičius (bosinė gitara), Vytis Smolskas (klavišiniai) ir Vytis Vainilaitis (mušamieji). Neseniai susibūrusio kolektyvo kūryboje susipina įvairūs muzikos žanrai ir stiliai: rokas su elektronika, pop muzika su indie, funk muzikos garsais – tad garantuojame, Makchu Pikchu patiks ir įtiks kiekvienam geros muzikos mylėtojui!

Vis dar manai, jog penktadienis 13 žada kažką negero? Tuomet Tau būtina apsilankyti klube Disco 311 Buddha ir išvaikyti visas blogas mintis, nes scenoje, su Mantu Jankavičiumi priešakyje, šėls moksliukai! Koncertinė programa “3xHAPPY” džiugins nauju įvaizdžiu, geriausiais kūriniais, šviežiomis dainomis bei naujais uždegančiais šokiais ir nedingstančiomis šypsenomis. Mantas Jankavičius, Gytis Ivanauskas ir Eimutis Kvoščiauskas pakels nuotaiką, jeigu ne visam savaitgaliui, tai bent jau mistiškąjam penktadieniui ir išvaikys visas rudeniškas darganas!

Ar teko kada vaikštinėti po vieną seniausių Vilniaus rajonų Antakalnį? Jeigu taip, tuomet tikrai į akiratį turėjo papulti vienas seniausių Vilniaus architektūros statinių – Sapiegų rūmai – ir taip knietėjo užeiti, apžiūrėti iš arčiau ar net pakliūti į vidų… O dabar pasitaikė puiki proga būtent tą ir padaryti! Ekskursija “Primirštas Antakalnis” siūlo ne tik pavaikštinėti po didikų rezidencijų vietas, bet ir apsilankyti rekonstruojamuose Sapiegų rūmuose, pasigrožėti brandžiojo baroko architektūra bei pasiklausyti įdomių pasakojimų. Ekskursija jau šį šeštadienį, paskubėk registruotis!

Kol vintažas ant bangos, siūlome pasinerti į kūrybą ir pačiai pasigaminti batikos raštais margintus marškinėlius ar kitą audinį. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje Vilniuje šį šeštadienį vyks praktinis seminaras “Rištinė Batika – audinių marginimas” . Seminaro metu susipažinsi su audinių marginimo istorija, sužinosi, kokios yra augalinių dažų galimybės, dažymo būdai ir, žinoma, nusimarginsi patinkančiomis spalvomis savus audinius ir marškinėlius – patirsi kūrybos ir atradimų džiaugsmą! Registruokis į renginį ir išmok šio to naujo – gal tai taps Tavo nauju hobiu?

Ar patikėsi, jeigu pasakysime, kad gali būti elegantiška, grakšti bei plastiška net jei ir negimei tokia? Galima išmokti valdyti savo kūną ir daryti tai taip natūraliai ir žavingai! Būtent to bus mokoma praktiniuose užsiėmimuose “Menas būti elegantiška: grakštumas, manieros”. Užsiėmimus ves elegancijos mentorė Evelina Daukšaitė, o jų metu bus mokoma specialių kūno plastiką lavinančių pratimų, kaip išlaikyti taisyklingą laikyseną ir visad atrodyt grakščiai, manierų, kaip įvairiuose gyvenimo srityse išlikti moteriška ir elegantiška bei daug kitų moteriškų paslapčių. Užsiėmimai vyks Vilniuje, Low Air šokio mokykloje. Apsilankykite ir įsitikinkite, jog moterį gražią daro ne deimantai ar kankinančios dietos, o tiesi laikysena, grakšti eisena ir elegantiška elgsena.

Sekmadienį, Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre, pasirodys žymusis Antoine`o de Saint Exupéry personažas Mažasis Princas ir papasakos kupiną meilės savo gyvenimo istoriją. Visiems žinomas pasakojimas teatro scenoje nušvinta naujomis spalvomis – čia atsiranda ir tradicinio teatro elementų, ir novatoriškų stilistinių apraiškų. „Mažojo princo“ skrydis – svaiginantis, scena alsuoja gyvybe, spektaklis sukausto, priverčia galvoti – ne veltui režisierius jį skyrė „vaikams nuo 6 iki 60“. Jeigu žaviesi istorija apie Mažąjį Princą – apsilankyk šiame spektaklyje ir dar kartą pasimėgauki vaiko lūpomis kalbančia gyvenimo išmintimi.

Daugiau įdomių renginių rasi Kur.lt svetainėje. Išsirink kur ir keliauk linksmintis su draugais – juk taip gimsta legendinės istorijos!

Mano išsaugoti straipsniai