JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 pasiūlymų panelėms

10 pasiūlymų panelėms, kaip puikiai atostogauti, jei lieki namuose

Ne visos panelės vasarą turi galimybę išvykti atostogauti į svečias šalis ar gimtą Lietuvos pajūrį. Ką ten pajūrį, kitos merginos net galimybės į močiutės kaimą nuvažiuoti neturi!

Tad ką veikti, jei vis dėlto atostogauji namuose?

1. Sugalvok veiklos kieme. Kiemas puiki erdvė, kurią gali išnaudoti linksmybėms. Pasikviesk draugų – žaiskite kamuoliu, pasitiesę ką nors ant žemės, taip pat žaiskite stalo žaidimus. Jei gyveni nuosavame name, pasodink kokį nors augalą, surenk vandens karą su draugais ar atlik sporto treniruotes gryname ore.

2. Pasidaryk gardžių vaisių kokteilių ir pasiimk juos į miestą. Vaisių kokteiliai vasarą yra puikus pasirinkimas – ir skanu, ir sveika. Įsipilk juos į plastikinius buteliukus ir gurkšnok vaikštinėdama mieste. Tikras vasaros skonis! Tą patį gali atlikti ir pasigaminusi naminių ledų.

3. Aplankyk gimtame mieste esančius muziejus. Vasara yra puikus metas aplankyti vietas, į kurias prasidėjus mokslo metams galbūt nebus laiko nueiti. Pavyzdžiui, muziejus. Galime lažintis, jog tavo mieste yra tikrai įdomių muziejų – tereikia pasidomėti tuo!

4. Pasiimk žiūronus ir stebėk aplinką. Žiūrėjimas pro žiūronus yra visai smagus užsiėmimas. Žinoma, stebėti kaimynų gyvenimą nepatartina, tačiau stebėti gamtą yra nuostabu.

5. Susidaryk pirkinių sąrašą ir pagamink vakarienę šeimynai. Taip ne tik smagiai praleisite laiką kartu, bet ir tu patobulinsi savo maisto gaminimo įgūdžius. Pasirink kokį egzotiškesnį receptą – savotiškai pakeliauk gamindama Azijos ar Rytų Europos tradicinius patiekalus.

6. Pasigamink rankų darbo kūno šveitiklį ir pasilepink odos priežiūros procedūra. Pavyzdžiui, aviečių! Tam reikės tik šviežių aviečių, medaus, rudojo cukraus ir citrinų sulčių. Visą masę sutrink ir ištrink juo kojas, rankas. Pamatysi, oda iš karto taps švelnesnė ir kvepės vasara!

7. Žiūrėk patinkančius serialus. Pasiimk nešiojamąjį kompiuterį į lauką! Manome, jog vienos serijos tikrai užteks, kol išsikraus tavo nešiojamasis kompiuteris. Juk lauke šiltu oru vasarą kur kas smagiau ką nors daryti – taip pat ir žiūrėti mėgstamą serialą.

8. Suburk mieste likusius draugus ir pasidarykite apžvalginę kelionę po miestą. Pamatysi, susidariusi lankytinų vietų sąrašą suprasi, jog yra daug vietų, kurių dar niekuomet nelankei!

9. Pasidaryk sau šventę. Nesvarbu, kur bebūtum, būtina nusiteikti optimistiškai. Juk atostogos! Nusipirk tau patinkančio šokolado, nusinešk jį pas draugę, kuri taip pat atostogauja namie ir gerdamos arbatą šnekučiuokitės.

10. Surask gražią vietą mieste ir tiesiog gulėk lauke, valgydama uogas ir degindamasi. Degintis galima ne vien pajūryje! Susirask nuošalesnę vietą, pasiimk mėgstamą žurnalą ir jaukiai įsitaisyk.

Mano išsaugoti straipsniai