JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 Ryano Goslingo filmai

5 Ryano Goslingo filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Nesvarbu, kokį herojų aktorius Ryanas Goslingas įkūnija, jis vis vien užkariauja visų žiūrovių širdis.

Beviltiškas romantikas ar savimi pasitikintis stileiva, nuožmus karjeristas ar smulkus niekšelis – kiekvienam vaidmeniui, kurio tik imasi šis aktorius, jis suteikia išskirtinio žavesio.

O kokius filmus, kuriuose vaidina Ryanas Goslingas, verta pamatyti?

„The Ides Of March“

George’o Clooney’io režisuotame filme Ryanas Goslingas įkūnija jauną vaikiną, dirbantį Prezidento rinkimų kompanijoje. Idealistas Stephenas netiki pasaulio blogiu, tiki, kad visa politika – teisinga, tačiau ilgainiui jo naivios viltys dūžta. O čia jo kelyje pasipainioja jauna žavi Molly, kuri gali jo vos prasidedančiai karjerai pakenkti. Ką jis pasirinks – karjerą, pergales ar meilę?

„Crazy Stupid Love“

Ryanas Goslingas šiame filme vaidiną tikrą pleibojų: jis puikiai atrodo, nepriekaištingai elgiasi, stilingai rengiasi ir gali suvilioti bet kurią merginą. Savo vakarus Jacob’as leidžia bare, kur „medžioja“ vis naujas juo besižavinčia merginas. Tačiau vieną vakarą viskas pasikeičia: Emmos Stone įkūnyta ugniaplaukė Hannah jo kerams nepasiduoda ir jam vos ne pirmą kartą gyvenime tenka pasistengti dėl merginos dėmesio. O čia į jo akiratį patenka gyvenimu nusivylęs žmonos išduotas vyras, kurį Jacob’as ima gelbėti.

„Blue Valentine“

Kartais meilė prasideda labai jausmingai, į širdį atneša pačius audringiausius metus, o po kurio laiko ima ir išblėsta. Kas lieka? Pagarba, prisirišimas, prisitaikymas, o gal net ir pripratimas. Šio filmo istorija sukasi aplink Sindę ir Deaną, kurie kažkada vienas kitą be proto mylėjo, o šiandien nebežino, ką vienas kitam jaučia. Sutuoktinių pora bando meilę atgaivinti prisimindama savo jausmingą praeitį, tačiau ar to užteks?..

„Gangster Squad“

Įtakingas gangsteris nori į savo rankas paimti visą Niujorko nusikalstamą pasaulį, o kad įgytų daugiau galios, paperka vietos policiją bei teisėsaugą. Visi jam paklūsta, išskyrus vieną, seržantą, įkūnytą Ryano Goslingo. Jis siekia, kad Niujorke įsiviešpatautų ramybė, o ne gansterių valdžia. Tačiau jo planus sujaukia Emmos Stone įkūnyta raudonplaukė gražuolė…

„The Notebook“

Jeigu visos meilės būtų tokios tikros, kaip šiame filme, visos jaustumėmės kaip princesės, surastos princo ant balto žirgo. Tačiau juk romantinės dramos dovanoja tą rožinę svajonę apie tikrą ir visus sunkumus nugalinčią meilę. Noah ir Allie – labai įsimylėję jaunuoliai, kuriems nelemta būti kartu. Allie kilusi iš turtingos šeimos ir jos šeima nė už ką neleis jai būti su varguoliu Noah. Griežtoji Allie mama išveža dukrą toli nuo jos meilės ir slepia kasdien Noah siunčiamus laiškus. Praeina daugybė laiko, Allie ruošiasi ištekėti už karininko, bet kai laikraštyje pamato Noah nuotrauką jos planai staigiai pasikeičia. Filmo anonsą rasi ČIA


Mano išsaugoti straipsniai