JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 nuostabūs filmai penktadienio vakarui

5 nuostabūs filmai penktadienio vakarui

Juk kartais tikrai norisi pasilikti namuose apsijuosti pledu ir su karšta arbata pažiūrėti gerą filmą. Šie filmai padės ne tik produktyviai praleisti laiką, bet įtrauks tave į romantikos bei nuotykių sūkurį.

Anapus šviesų (BEYOND THE LIGHTS)

Kiekviena iš mūsų esame pagalvojusios, kaip atrodo tas įžymių gyvenimas, greičiausiai viskas padėta ant „lėkštutės“, linksminasi, fotografuojasi, tiesiog tobulas gyvenimas, bet ar taip yra iš tikro? Spaudžianti šlovė nustūmė dainininkę Noni prie bedugnės krašto. Tačiau, ji sutiko Kazą, jauną policininką, kuris pasiryžo jai padėti surasti drąsos atsikratyti stereotipų, nebesileisti valdomai kitų, išsivaduoti ir tapti tokia atlikėja, kokia ir svajojo būti.

Pamatysime sapne (I’LL SEE YOU IN MY DREAMS)

Ar yra amžiaus limitas, kada turime nustoti susitikinėti? Ar praradus tikrąją meile, taip niekada nebepajusime jos vėl…? Staigi mirtis sugriauna nusistovėjusį Kerol gyvenimą. Ji sugrįžta į pažinčių pasaulį pirmą kartą per 20 metų. Ja rūpinasi net du vyrai. Ji keičia savo požiūrį į gyvenimą senatvėje.

Žiemos pasaka (WINTERS TALE)

Nevisi iš mūsų žinome, kas yra ta tikroji meile. Ji dažniausiai aplanko pačiu keisčiausiu metu, dažniausiai tada kada visiškai nesitiki. Ši istorija tikrai privers nubraukti ne vieną ašarą ir pamatyti kokia yra beribė meilė. Vagišius Piteris Leikas nutaria įsilaužti į vieną iš įspūdingiausių Niujorko namų primenančių tvirtovę. Tačiau tik įsilaužęs Piteris supranta, kad namas nėra visiškai tuščias, jame ligos patale guli turtuolių dukra, kurią Piteris netikėtai įsimyli. Bet vagišiaus ir turtuolės meilė netrunka ilgai ir gražuolė Beverli Pen miršta Piterio rankose.

Kirtis dešine (SOUTHPAW)

Kiekvienas iš mūsų norime gyvenimo, kuris būtų rožėm klotas, gražūs namai, pinigų niekada netrūksta, gera karjera, dideli pasiekimai, tobula šeima. O kas nutinka, kai prarandi tai ką labiausiai myli ir tada pasaulis, kurį susikūrei virsta pragaru.. Bokso žvaigždės Bilio Hope (akt. Jake Gyllenhaal) gyvenimas primena pasaką. Jis turi viską apie ką gali svajoti žmogus – sėkmingą karjerą, gražuolę žmoną (akt. Rachel McAdams) ir žavią dukrą (akt. Oona Laurence), jaukius namus ir įspūdingą pinigų sumą šeimos sąskaitoje. Dievinantis savo darbą, bet kasdien jame rizikuojantis sveikata ir gyvybe, Bilis, įkalbėtas žmonos, ryžtasi baigti savo karjerą: iš sporto pasaulio jis pasitrauks nenugalėtas ir pagaliau turės daugiau laiko savo šeimai. Tačiau žmogus planuoja, o Dievas juokiasi…

Išmokyk mane mylėti (FATHERS AND DAUGHTERS)

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas.

Mano išsaugoti straipsniai