JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Populiariausio vasaros hito atlikėja Beatrich: „Laisvo laiko beveik neturiu – visą jį aukoju muzikos kūrimui“ (FOTO)

Populiariausio vasaros hito atlikėja Beatrich: „Laisvo laiko beveik neturiu – visą jį aukoju muzikos kūrimui“ (FOTO)

Ko gero ryškiausio vasaros hito „Superstar“ atlikėja Beatrich (Beatričė Pundžiūtė) – tikras proveržis Lietuvos muzikos padangėje. Nors mūsų šalyje apstu jaunų, talentingų atlikėjų, iš Šilutės kilusios merginos talentui ir charizmai mažai kas gali prilygti. Tai ji buvo ta, kuri ant scenos kilo su lietuviškaisiais muzikos vilkais Radistais, o „Spotify“ muzikinėje platformoje per pusantro mėnesio įrašų perklausos pasiekė milžiniškus skaičius.

Beatrich atvira – norint pasiekti daug, privalu stengtis ir aukoti laisvalaikį. Neįtikėtina, bet jaunoji atlikėja jo beveik neturi! Kuomet daugelis jos bendraamžių gyvena nerūpestingą gyvenimą bei linksminasi vakarėliuose, lietuvaitė visą savo laiką skiria muzikos kūrimui. Nors atrodo laisva ir nesusikausčiusi, mergina pripažįsta, jog joje slypi tikra darboholikė! Su Beatrich atvirai apie pirmuosius žingsnius bei džiaugsmus muzikiniame pasaulyje.

Beatriče, trumpai papasakok, kada ir kokiomis aplinkybėmis prasidėjo tavo muzikinė karjera

Muzika mane lydėjo visą gyvenimą. Pirmąjį mikrofoną laikiau dar darželio chore. Visą laiką, kiek save atsimenu, norėjau dainuoti. Kadangi išmokau groti gitara, tai daryti buvo paprasčiau. Prieš kelis metus pradėjau pildyti savo „Instagram“ paskyrą mėgstamų dainų „coveriais“. Netrukus mane pastebėjo prodiuseris Benas Ivanovas. Kartu įrašėme pirmą dainą, taip viskas ir prasidėjo.

Beatričė Pundžiūtė
Beatričė Pundžiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Išleidai ne vieną kūrinį kartu su žymiaisiais Radistais. Kaip sekėsi su jais bendradarbiauti, ar esi patenkinta rezultatais?

Man, mergaitei, kuri dar tik pradėjo savo muzikinį kelią, pasiūlymas dirbti su Radistais, tikrais šou biznio vilkais, buvo kažkas tokio, kas apvertė pasaulį. Esu laiminga, kad viskas taip susiklostė. Tai buvo didelis šuolis ne tik karjeroje, bet ir asmeniniame gyvenime. Labai džiaugiausi, kad rankose galėjau laikyti kompaktinę plokštelę, kurioje buvo įrašytas mano pačios balsas. Esu be galo dėkinga už tokią galimybę keletą kartų su Jonu bei Rolandu patrypti Lietuvos arenas (šypsosi)

Filmavaisi ir muzikiniame klipe. Kokie pojūčiai aplankė filmuojantis – ar pati jaukiai jautiesi prieš kameras?

Iš tiesų, filmavausi jau trijuose muzikiniuose klipuose -„Hollywood“, „About “ ir „Superstar“. Juose buvo labai smagu filmuotis, nes dirbau su pačia šauniausia komanda. Nemeluosiu ir nesakysiu, kad viskas buvo lengva ir per 20 min. pasiekėme rezultatų. Žinoma, prieš pradedant filmuoti jaučiau jauduliuką, tačiau praėjus keletai minučių nuo filmavimo pradžios atsipalaidavau. Tuomet manęs jau niekas nesustabdys! Kiekvienas mano muzikinis klipas atnešė vis kitokios patirties, kurią be galo smagu atsiminti.

Beatričė Pundžiūtė
Beatričė Pundžiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Turi nuostabų balsą, tačiau Lietuvos muzikinė rinka nedidelė, o atlikėjų netrūksta. Ar nejauti konkurencijos?

Jei atvirai, niekuomet apie tai nesusimąsčiau. Nuo pirmosios įrašų išleidimo dienos kartu su prodiuseriu aptarėme, jog į Lietuvos rinką nesiveršime. Mes pasirinkome platesnius vandenis, su didesnėmis galimybėmis, tad pirmoji mano daina buvo įrašyta anglų kalba, kaip ir visos sekančios. Niekada nenorėjau dainuoti lietuviškai, tai ne man, todėl negaliu atsakyti, ar jaučiu konkurenciją si Lietuvos atlikėjais. Manau, jog būti atlikėjais, dainuojantiems lietuviškai ir gyvenantiems Lietuvoje, yra daug lengviau. Pavyzdžiui, didžiosios lietuviškosios radijo stotys atsisako transliuoti lietuvių, dainuojančių angliškai, dainas. Kaip ten žmonės sako – nemesk kelio dėl takelio?

Man, mergaitei, kuri dar tik pradėjo savo muzikinį kelią, pasiūlymas dirbti su Radistais, tikrais šou biznio vilkais, buvo kažkas tokio, kas apvertė pasaulį. Esu laiminga, kad viskas taip susiklostė

Esi jauna, o jau pasiekei tiek daug. Kaip manai, kas lemia tavo sėkmę muzikinėje srityje?

Negaliu sutikti, jog pasiekiau daug. Jaučiu ir tikiuosi, jog tai tik pradžia. Dar daug laiptelių laukia prieš akis. Kur jau ten laiptelių… Kokie 30 aukštų! (šypsosi)

Beatričė Pundžiūtė
Beatričė Pundžiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Kas labiausiai muzikinėje srityje tave įkvepia, yra muzikos autoritetai?

Manau visiems aišku, jog visa pasaulio muzika yra gimusi iš žmogaus jausmų – laimės, meilės, liūdesio… Tokie dalykai įkvepia ir mane. Yra žmonių kategorija, kurie save išlieja dienoraščiuose ar šnekasi apie jausmus su kitais žmonėmis. Aš išsilieju rašydama dainas, tai yra tarsi terapija.

Kur dažniausiai leidi laisvalaikį, kokie yra tavo pomėgiai?

Geras klausimas. Gal ir nuskambės taip, lyg būčiau darboholikė, tačiau visą savo laiką aš praleidžiu su muzika. Turbūt taip jau atsitinka, kai gyvenime gali daryti tai, ką myli. Negaliu sakyti, kad pomėgis virto mano darbu, nes juk retas kuris į darbą eina su malonumu (šypsosi)

Negaliu sutikti, jog pasiekiau daug. Jaučiu ir tikiuosi, jog tai tik pradžia. Dar daug laiptelių laukia prieš akis. Kur jau ten laiptelių… Kokie 30 aukštų!

Tavo socialinės paskyros byloja, jog mėgsti natūralų įvaizdį, laisvesnį stilių. Koks tavo požiūris į makiažą, ko gero, esi natūralumo šalininkė?

Na, negaliu pasakyti, jog esu natūralumo šalininkė. Naudoju makiažą kaip ir daugelis kitų merginų. Galbūt iš šalies taip atrodo todėl, nes naudoju labai kokybiškas makiažo priemones ir stengiuosi jų nepadauginti. Veido odą stengiuosi lepinti kokybišku veido kremu, kuris, tikiuosi, ateityje padės gražiai pasenti.

Beatričė Pundžiūtė
Beatričė Pundžiūtė
Asmeninio albumo nuotr.

Galbūt išduotum, kokie yra tavo ateities profesiniai planai?

Esu iš tų žmonių, kurie įsitikinę, jog sėkmė mėgsta tylą, todėl apie ateitį dar nelabai trokštu kalbėti. Labai daug dirbame ties tam tikrais dalykais, bet apie tai pakalbėsiu vėliau, kuomet viskas jau bus aišku.

Mano išsaugoti straipsniai