JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ

„Coca-Cola savaitgalio futbolo lyga” sekmadienį atvyks į Alytų

Karšta diena negąsdino mažų ir didelių futbolo lygos dalyvių – aikštelėse žaidė daugiau nei 200 futbolo mėgėjų.

Mažesniųjų grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda „Simno Velniukai” atvykę į turnyrą iš Alytaus. Vyresniųjų pogrupyje pirmą vietą iškovojo marijampoliečių komanda „ZYBA JAZZ”. Ši komanda tapo ir absoliučia dienos nugalėtoja.

Jau tris savaitgalius iš eilės trukęs futbolo lygos turnyras sulaukė daugiau nei 100 komandų. Kitą savaitgalį, sekmadienį „Coca-Cola” turnyras vyks Alytuje, centriniame miesto stadione, Birutės g. 5. Renginio pradžia 12 valandą.

„Siekiame, kad savaitgaliais šeimos – vaikai, tėveliai ir jų draugai laiką praleistu drauge. Todėl visuomet labai džiugina, kai komandose matome žaidžiančius vaikus kartu su tėveliais, mamom ir net močiutėm,” – sako Vaidotas Cucėnas, „Coca-Cola Hellenic Lietuva“ komunikacijos vadovas.

Savaitgalio lygoje gali dalyvauti kiekvienas, subūręs 2 suaugusiųjų ir 3 vaikų (iki 14 metų amžiaus) komandą. Dalyviai į renginius gali registruotis internete (www.coca-cola.lt) ir nemokamu telefonu (8800 26533).