JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dalyvauk konkurse ir laimėk „Noreva" priemones

Dalyvauk konkurse ir laimėk „Noreva” priemones, skirtas gydyti aknę

Aknė – tai riebalinių liaukų uždegimas, kitaip tariant, tai ne tik erzinantys spuogai, tai yra liga. Uždegimą gali sukelti padidinta riebalų gamyba ir išsiskyrimas, raginio sluoksnio sustorėjimas bei propioninės aknės bakterijos. Aknė dažniausiai pasireiškia paauglystėje (serga 80-90 procentų paauglių).

Visų formų aknės kankinamos odos priežiūrai itin svarbu kasdien naudoti efektyvią dermatologinę kosmetiką. Siūlome pabandyti prancūzų dermatologų sukurtą NOREVA LABORATOIRES.

Pirmiausia, svarbu yra tinkamai valyti odą: mažinti riebalų riebalų išskyrimą odoje ir neleisti uždegimui plisti: tam puikiai tinka ir micelių vanduo Actipur, specialiai sukurtas aknės pažeistai odai.

Kremas „Exfoliac® Acnomega 200″ puikiai tiks odai, linkusiai kaupti nešvarumus porose. Ši priemonė su AHA, BHA ir omega rūgštimis atkuria odos ląstelių funkcijų pusiausvyrą, naikina bakterijas, reguliuoja riebalų išskyrimą.

Įsigyti galima vaistinėse ir noreva.lt

Dovana: Actipur micelių vanduo, kremas daugybiniais inkštirais užterštos odos priežiūrai „Exfoliac® Acnomega 200″ (3 rinkiniai), rinkinio vertė apie 30 eur.

„Exfoliac® Acnomega 200
„Exfoliac® Acnomega 200″ kremas ir „Actipur” micelių vanduo
Organizatorių archyvas

Užpildyk anketą apačioje. Gruodžio 13 d. paskelbsime tris laimėtojas.

Mano išsaugoti straipsniai