JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Spalva

Spalva, kuri vasarą privalo atsidurti tavo spintoje (FOTO)

Nors kiekvieną sezoną pristatomos spalvų tendencijos, pavasaris / vasara turi spalvinę paletę, kuri grįžta kasmet. Pasteliniai atspalviai atgimsta kiekvieną šiltąjį sezoną, o šis 2016 m. vasarą neabejotinai madingiausias.

Sezono spalvinių palečių apžvalgas ir prognozes rengiantis spalvų žinovas “Pantone” šįmet madingiausiais išrinko 2 atspalvius. Tai švelni kvarco rožinė ir rami dangaus žydra. Rožinę palikim kitam kartui, o šį kartą- apie dangaus žydrynę. Madingasis atspalvis pramintas serenity – ramybė. Tai šiek tiek prigesinta žydra, tačiau išsirinkusi ir vaiskesnę jos variaciją nesuklysi. Išskirtinė sezono tendencija – nuo iki žydra apranga, kitaip vadinama monochrominė: drabužiai, rankinė, bateliai – visa turi būti melsvo atspalvio.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Rankinės ir kuprinės iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Kad susikurtum melsvą laisvalaikio aprangą, nereikės per daug sukti galvos. Idealiai tinkanti formulė bus džinsas + džinsas. Ieškok šviesių melsvų džinsų ir denimo medvilnės marškinių arba žydrų marškinėlių ir džinsinio švarko. Čia šauniai tiks melsvi sportiniai bateliai.

Vida Press nuotr.

Drabužiai iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Avalynės iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Madingi ir žydri kelnių kostiumai. Tai daugiau vakarėliams ar progoms skirta apranga, tačiau melsvas elegantiško stiliaus kelnes gali pritaikyti ir kasdienai. Prie jų derink laisvo silueto megztuką arba prigludusį golfą ir madinguosius kedus.

Vida Press nuotr.

Kelnės iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Na o galiausiai, jei derinti žydro atspalvio drabužius atrodo sudėtinga, paprasčiausias variantas – melsva suknelė. Madingiausios šį pavasarį 3: klasikinių marškinių tunika, džinsinė suknelė ir trumputė bohemiška.

Vida Press nuotr.

Suknelės iš asos.com – Ltd, gamintojų nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai