JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kuo skiriasi susižavėjimas nuo meilės? Atsakymą rasi čia

Kuo skiriasi susižavėjimas nuo meilės? Atsakymą rasi čia

Susižavėjimas nuo meilės skiriasi kaip diena ir naktis. Susižavėjimas gali lengvai praeiti, o štai tikrąją meilę išduoda stipresni jausmai. Kokie?

1. Susitikimas su vaikinu – geriausia tavo dienos dalis

Nesvarbu, kaip puikiai besiklostytų tavo diena, tau patinkantis žmogus vistiek sugebės paversti ją dar geresne. Kai kažkas tau patinka, jis ar ji visada tavo dieną nudažo šviesiomis spalvomis. Todėl jei susitikimo su mylimu žmogumi lauki tarsi šventės, vadinasi, jis tau iš tiesų labai patinka.

2. Tai pirmasis žmogus, apie kurį pagalvoji

Tavo mylimasis bus pirmuoju žmogumi, apie kurį pagalvoji vos nubudusi, ir paskutinis, apie kurį pagalvoji prieš užmigdama. Jei esi giliai įklimpusi į meilės reikalus, gali būti, jog dieną – naktį galvosi apie savo mylimą žmogų.

3. Prioritetas aukščiau savo poreikių

Meilei nepažįstamas savanaudiškumas. Pati sau esi svarbiausiu žmogumi tol, kol įsimyli. Todėl jei jauti, jog kito žmogaus norai ir poreikiai tau svarbesni nei tavęs pačios, visko gali būti, jog iš tiesų įsimylėjai.

4. Padarytum bet ką

Pabandyk sudaryti sąrašą dalykų, kurių nesutiktum padaryti dėl savo mylimo žmogaus. Nustebsi, kad nelabai turi ką į jį rašyti.

5. Tampi geresniu žmogumi

Nei vienas nesame tobulas, visi turime kur tobulėti. Vis dėlto, įsimylėjimas verčia mus dirbti su savo trūkumais ir tapti dar geresniu žmogumi. Įsimylėję esame šiltesni, nuoširdesni ir atviresni. Tad gal jau metas ką nors įsileisti į savo širdį?

Mano išsaugoti straipsniai