JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 pagrindinės stiliaus tendencijos

3 pagrindinės stiliaus tendencijos, kurios mus lydės po Naujųjų (FOTO)

Kasmet mados pasaulis pateikia naujų tendencijų, kasmet grąžina ir keletą jau regėtų. Naujas sezonas – ne išimtis, pristatome tau 3 ryškiausias tendencijas, kurios gal kiek ir primirštos, bet grįžta į mados padanges.

1. Naktinukų tipo suknelės

Šilkinės ar kito lengvo audinio mažutės suknutės vėl glausis prie mūsų kūnų, jos ypač išpopuliarės atšilus orams. Tačiau ir šaltesniu metu gali vilkėti tokią suknelę, ant jos užsimesk storą masyvaus mezgimo kardiganą ir nepamiršk ant pėdkelnių mūvėti ilgų megztų kojinių.

Suknelės iš asos.com – Ltd

2. Drabužiai atvirais pečiais

Kol už lango dar žiema, šią tendenciją palik vakarėliams, kur gali pademonstruoti šiek tiek daugiau nepridengto kūno. Palaidinės ir suknelės atvirais pečiais atrodo itin moteriškai, tinka daugumai figūrų. Šį sezoną madingi ir vakariniai drabužiai apnuoginantys pečius, ir kasdieniai, pavyzdžiui, megztiniai ar suknelės ilgomis rankovėmis ir iškirptais pečiais.

Drabužiai iš asos.com – Ltd

3. Masyvus kulnas

2015 m. madingiausi buvo aukštakulniai smailiu priekiu ir plonyčiu kulnu, o nauja mūsų vakarėlių meilė – aukštakulniai žemesniu storu kulnu. Pagaliau galėsime ir atrodyti stilingai, ir jaustis patogiai, nes tokio tipo bateliai kur kas mažiau vargina pėdas, bet atrodo puikiai.

Bateliai iš asos.com – Ltd

Mano išsaugoti straipsniai