JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
9 aprangos detalės

9 aprangos detalės, nuo kurių purto vaikinus

Ar tikrai teisingas yra pasakymas, jog puošiamės ir gražinamės tik dėl vaikinų? Iš tiesų, ko gero, viską darome dėl savęs pačių, tačiau ar nesmalsu sužinoti, kokia apranga vaikinams atrodo atgrasi?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Aklai pasikliauti vaikinų nuomone negalima, tačiau pasižvalgyti po „panelės, nenešiokite to niekada drabužių“ sąrašą juk visai įdomu. Štai dešimt drabužių, kurie vaikinams atrodo keistoki. Tiesa, priimti visko rimtai nereikia – kiekvieno skoniai juk skirtingi!

Aladino formos kelnės. Mūsų taip mėgiamos aladino kelnės vaikinams visai nekelia didelio džiaugsmo. Juk jas užsidėjusios slepiame savo kojų grožį. Visai kas kita – ilgos, elegantiškos suknelės. Jos vaikinams net labai patinka.

Boyfriendo stiliaus džinsai. Šiuos džinsus vaikinai laiko stiliaus nesusipratimu. Kaip merginos gali nešioti džinsus, kurie iš esmės yra pritaikyti vaikinams?

Tunikos. Nors tunikos yra nepakeičiamas drabužis vasarą, kuomet yra karšta ir norisi laisvesnių drabužių, vis dėlto jos vaikinams primena nėščiųjų aprangą. Anot vaikinų, mes su plačiomis tunikomis mes atrodome lyg varpeliai. 

Platūs megztiniai. Platūs megztiniai, anot vaikinų, tinka tik jiems patiems. O merginų atveju, pasak vyriškosios lyties atstovų, platūs megztiniai tinka nebent daržus ravėti. Juk tokie megztiniai visiškai paslepia figūrą, ir, žinoma, krūtinę. 

Ilgi, klostuoti sijonai. Ilgi sijonai vaikinams asocijuojasi su griežtų mokytojų įvaizdžiu. Tokie sijonai, anot jų, tinka tik vyresnio amžiaus moterims, o jaunos merginos neturėtų slėpti savo kojų po ilgais sijonais.

Drabužiai, kurie atrodo nudėvėti ir nunešioti. Nors dažnai būtent vaikinai yra tie, kurie pamilsta vieną drabužį ir dėvi jį beveik nuolatos, būna ir merginų, kurios dėvi jau seniai į spintos gilumą turėjusius būti įgrūstus drabužius. 

Per maži drabužiai. Per mažus drabužius dėvinčios panelės vaikinams atrodo ne tik juokingai, bet ir graudžiai. Kartais mes, galbūt per gerai apie save galvodamos, o gal priešingai – maskuodamos kompleksus madingais, tačiau su tikraisiais mūsų dydžiais prasilenkiančiais drabužiais, renkamės per mažus drabužius. Tik atrodome kiek juokingai…

Kombinezonai. Kombinezonas, nors ir būdamas labai patogus drabužis, vaikinų akimis tikrai nėra pats gražiausias merginos drabužis.

Vientisas maudymosi kostiumėlis. Galbūt vientisi maudymosi kostiumėliai yra stilingi, bet vis dėlto vaikinams jie šiek tiek primena močiutiško stiliaus maudymosi aprangą. Kur kas labiau jiems patinka, jog maudymosi kostiumėlis yra sudarytas iš dviejų dalių.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai