Ši garbanėlė tikrai ne iš kelmo spirta. Vilniuje gyvenanti Samanta Savickytė (Dj Samanta) ne tik puikiai valdo elektroninės muzikos gerbėjų minias, bet ir savo meistriškumu prie didžėjos pulto pralenkia vaikinus.
Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija
Juk įprasta matyti didžėjus vaikinus. O štai didžėjų merginų – kur kas mažiau. Tačiau, regis, vilnietė Samanta streotipais nesivadovauja. Gal todėl jos laimėjimų sąraše – atstovavimas visoms trims Baltijos šalims viename garsiausių didžėjų konkursų? Ar jai pavydi vaikinai, sužinosite paskaičiusios.
Kaip nusprendei tapti didžėja?
Prie pultų pirmą kartą atsistojau būdama 15-os metų, kai vienas iš didžėjų draugų pakvietė pamokyti groti. Pripažinsiu, mokymasis tęsėsi daugybę metų…
Ką turėtų daryti panelė, jei ši užsimanytų tapti didžėja?
Jei panelė užsigeistų būti didžėja, visų pirmą patarčiau jai pradėti nuo programų, kuriomis galima miksuoti muziką. Kad panelė suprastų, jog tai ne jos užgaida, kuri greitai išblėsta, jai tikrai turėtų būti įdomu dirbti ir mokytis šiomis programomis. Na, o pasimokius, eiti žingsnį pirmyn – pradėti mokytis miksavimo tikrais grotuvais.
Įvardink 3 pagrindines savybes, kurias privalo turėti mergina didžėja?
Unikalus muzikos skonis, traukiantis aplink save gausų klausytojų ratą. Charizma. Ir niekada neplaukti paviršiumi. Noriu pasakyti, kad neprivalome sekti madingos muzikos, jog pasiektumėme taip norimą ir ilgai lauktą populiarumą. Viso to pasiekti galima labai paprastu būdu – įdirbiu bei natūralumu, tai yra, buvimu savimi.
Groji viešuose renginiuose, parduotuvių atidarymuose. Kur groti tau maloniau – renginiuose ar klubuose?
Renginiai ir parduotuvių atidarymai leidžia šiek tiek atsikvėpti, bet tuo pačiu tai vis tiek yra darbas ir atsakomybė. Žinoma, klubai yra artimesnė aplinka, visi ten atėję žmonės šoka, žiūri į tave, sveikina ar giria už muziką.
Na, o į atidarymus atėję žmonės dažniausiai žiūri į prekes, kurias pristato parduotuvė. Dažnai apima jausmas, kad esi kažkur nuošaly, nors iš tikrųjų žinai, kad be tavęs renginys būtų tuštokas ir tyloje viskas atrodytų niūriai.
Tikra garbė – atstovausi už visas Baltijos šalis tarptautiniame Burn Residency konkurse Ibizoje. Papasakok, kaip tau pavyko pasiekti šį titulą?
Viskas prasidėjo nuo to, kai mane išrinko į Baltijos šalių penketuką. Šį etapą išgyvenu jau antrus metus iš eilės. Iš dalies tikėjausi ir šiais metais likti penketuke. O trečiais metais (kaip sakoma – trečias kartas nemeluoja), griebti pirmą vietą ir keliauti į Ibizą.
Tiek ilgai laukti nereikėjo. Mano miksą, kurį leido per Ibiza Sonica (šį radiją klauso milijonai žmonių) išrinko geriausiu iš Baltijos šalių penketuko, o tai ir lėmė mano pergalę bei kelionę į vakarėlių salą.
Ar netemdo tavo laimės pavydas? Na, pavyzdžiui, jog panelė, o ne vaikinas atstovauja visoms Baltijos šalims?
Tikrai jaučiuosi skraidanti pamišusioje sėkmėje, tačiau tai neleidžia atsipūsti. Žinau, kad laukia dar daugiau darbo ir mokymosi. Su akivaizdžiu tiesioginiu pavydu tikrai nebuvau susidūrusi, bet niekada nevėlu to susilaukti, ypač kai visi muzikiniai reikalai taip sparčiai juda į priekį.
Du metus iš eilės prieš mane Baltijos šalims atstovavo du lietuviai ir žinoma, abu vaikinai. Gal pats metas ir merginoms parodyti, kad groti gali ne tik vyrai? Juk su aparatūra draugauja ir merginos (šypsosi).
Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.