JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didžiosios Britanijos muzikos bomba Delilah atvyksta į Lietuvą(LAIMĖK BILIETUS!)

Didžiosios Britanijos muzikos bomba Delilah atvyksta į Lietuvą(LAIMĖK BILIETUS!)

Išskirtinio talento ir stiliaus britų pop soul mūzą – Delilah britai mėgsta ne tik už labai stiprų balsą, bet ir stilių.

Po Delilah sceniniu vardu slepiasi Paryžiuje gimusi, Londone užaugusi Paloma Stoecker – žavi ir jausminga asmenybė. Šiandien apie ją šneka didžioji britų muzikos industrijos dalis, taip pat ir tokie įtakingi mados vedliai kaip „Vogue”.

Apie Delilah muzikinės karjeros pradžią pasaulis sužinojo iš darbo kartu su žymiuoju britų elektronikos duetu „Chase&Status”. Kartu su jais 2011 metais Delilah įrašė singlą „Time” ir draugystę su šiuo duetu pratęsė pasaulinio turo metu.

Užaugo muzikos industrijos užkulisiuose

Palomos kelias į muziką prasidėjo kur kas anksčiau nei darbas su „Chase&Status”. Mergina, kaip kiekviena maža mergaitė, nuo vaikystės svajojo tapti dainininke. Tačiau ne kaip kiekviena maža mergaite Delilah augo muzikos industrijos užkulisiuose.

Atlikėjos patėvis buvo didžėjus, nepriklausomos įrašų kompanijos vadovas ir naktinio klubo savininkas.

„Dar būdama vaikas tapau dalis Londono undergroundinės muzikos scenos. Vakarais tėvams rengdavau savo šou, bandžiau juos įtikinti, kad atėję nusipirktų bilietą”, – apie savo netradicinę vaikystę pasakoja dainininkė.

Būtent ši aplinka nuo mažų dienų Delilah įsuko į muzikos pasaulį. Kai tragiškai žuvo atlikėjos patėvis, būdama vos 12 metų Delilah parašė pirmąją savo kūrybos dainą. Nuo tada ji į dainavimą pradėjo žiūrėti rimtai.

Bėgdavo iš pamokų, kad susitiktų su įrašų kompanijomis

„Aš bėgdavau iš pamokų, kad galėčiau dalyvauti susitikimuose su žmonėmis iš įrašų kompanijų”.

Vieną dieną ji turėjo paskambinti mamai ir pasakyti, kad dėl dažnų pabėgimų buvo išmesta iš koledžo: „Tada jai sakiau, kad nesijaudintų, nes buvau tikra, kad jau greitai pasirašysiu kontraktą su muzikos leidėjais. Mama pasiuto, kai sužinojo, kad to kontrakto vis dar neturiu”.

Būdama 17-os Delilah pasirašė susitarimą su „Atlantic Records” ir po kelerių metų išleido savo debiutinį, kritikų teigiamai įvertintą albumą „From the Roots Up”.

Delilah
Delilah
Mavrixonline/Scanpix

Džiaugiasi, kad darbas leidžia būti ekscentriškai ir rengtis kaip nori

Delilah pasirodymų išskirtinumas britų žiniasklaidoje yra nuskambėjęs ne tik dėl ypatingo atlikėjos jausmingumo, kuris taip žavi mases. Delilah šou metu nebijo stebinti savo stiliumi.

„Mane visada domino mada. Negaliu pasakyti, kad visada turėjau puikų skonį, tačiau niekada nebijojau eksperimentuoti. Šiandien atradau savitą stilių, kuriame jungiasi glamūras, ekscentriškumas ir pankrokas”.

Savo pasirodymų metu Delilah nebijo kontrastų. Vieno koncerto metu, kuris vyko garsiojoje Londone „Union Chapel” koplyčioje, Delilah vilkėjo ilgą baltą suknelę, tačiau po šiuo angelišku rūbu švietė „Adidas Superstars” bateliai.

Delilah
Delilah
AFP/Scanpix

„Apsipirkinėdama dažnai pagalvoju, ar tikrai niekas būdamas sveiko proto nepirktų tokio drabužio ar aksesuaro – jei atsakymas teigiamas, aš jį nešiosiu! Tai jau tapo mano asmenine taisykle” – apie savo pasirinkimus parduotuvėse pasakoja Delilah.

KONKURSAS!

Ši britų pop soul mūza gegužės 12 dieną atvyks į Vilnių ir pasirodys menų fabrike „Loftas”.

Apačioje esančioje „Facebook“ komentarų formoje rasi konkursą. Jo esmė – tag`ink savo draugę (parašyk jos vardą ir pavardę), su kuria norėtum eiti kartu į Delilah koncertą ir laimėk 2 du bilietus į koncertą gegužės 12 dieną. Nugalėtojas skelbsime gegužės 8 dieną, sėkmės!

Mano išsaugoti straipsniai