JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
N-18: Rita Ora ir Rihanna stojo į „nuogų“ suknelių dvikovą(FOTO)

N-18: Rita Ora ir Rihanna stojo į „nuogų“ suknelių dvikovą(FOTO)

Garsenybės drąsėja, renginiuose dažnai pasirodoma peršviečiama suknele ar kombinezonu, ruoželis apnuogintos odos jau nestebina. Tad žvaigždės, siekdamos išskirtinio dėmesio, renkasi apdarus, kurie nuo-iki atidengia apatinius, o kartais ir dar daugiau.

Šį kartą stiliaus dvikovoje susirėmė Rihanna ir Rita Ora. Suknelės, kurias vilkėjo atlikėjos, buvo visiškai perregimos ir atidengė šiek tiek daugiau nei įprasta. Tiesa, viena iš dainininkių atsisakė net apatinių, o kita nesiryžo tokiam žingsniui ir kūną pridengė nude spalvos bodžiu.

Rihanna, AOP nuotr.

Rita Ora, AOP nuotr.

Rihanna CFDA apdovanojimuose, kur buvo pagerbti iškiliausi mados talentai ir stiliaus ikonos, apsilankė vilkėdama dizainerio Adamo Selmano kurta suknele, tiksliau – swarovskių tinklu. Šis žėrintis apdaras atidengė ne tik Rihannos kelnaites, bet ir krūtinę, kurios dainininkė nepridengė nei liemenėle, nei specialiais lipdukais. Toks apdaras buvo įvertintas kaip vienas drąsiausių ir labiausiai šokiravusių pastaruoju metu.

Rihanna
Rihanna
AP / Scanpix

Rita Ora Los Andžele vykusiame vakarėlyje pasirodė vilkėdama perregimą nėrinių suknelę. Ši buvo dabinta plunksnomis, siuvinėta žibučiais, peršviečiamas audinys atidengė puikias dainininkės kūno linijas. Suknelė atrodė subtiliau nei ta, kurią pasirinko Rihanna, mat R. Ora po nėriniuotu apdaru apsivilko kūno spalvos bodį.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Komentaruose rėžk savo nuomonę, kuriai stiliaus divai dėtum pliusą?

Mano išsaugoti straipsniai