JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 drabužių vasarai deriniai pagal D. Kazėnaitę: į pasimatymą

8 drabužių vasarai deriniai pagal D. Kazėnaitę: į pasimatymą, šventę ir atostogoms (FOTO)

Vizažistė Deimantė Kazėnaitė žavi savo gerbėjus nepriekaištingu stiliaus pojūčiu. Viena stilingiausių Lietuvos moterų neslepia – mada yra viena iš jos gyvenimo aistrų. D. Kazėnaitė yra įsitikinusi, kad norint atrodyti stilingai, svarbiausia yra kurti savitą stilių ir nebijoti žaisti drabužių deriniais.

O ypač tą daryti D. Kazėnaitė pataria vasaros metu. „Vasara yra mano pats mėgstamiausias laikas asmeninio stiliaus kūrimui. Drabužiai lengvai sluoksniuojasi, nesijauti apsunkusi, nereikia pėdkelnių“, – šypsosi mergina, idėjų, ką rengtis, pasisemianti internete ir iš stilingiausių pasaulio moterų.

Vilniuje įsikūrusio išparduotuvių centro „Outlet Park“ reklaminiu veidu tapusi D. Kazėnaitė pristato vasariškus drabužių derinius. Fotosesijoje matomus drabužius mergina išsirinko pati – stilisto pagalbos neprireikė. Išparduotuvių centre surasti drabužių deriniai puikiai tiks vasarai: pasivaikščiojimui po Vilniaus senamiestį, į darbą biure, gimtadienio, vestuvių šventei ar kelionei į kurortą. „Aš labiausiai mėgstu lengvumą ir vasarą dažniau renkuosi dėvėti sukneles. Tą galite pamatyti ir mano išsirinktuose drabužių deriniuose“, – pasakoja mergina.

Vasariškų įvaizdžių fotosesijai D. Kazėnaitė pasirinko elegantišką smėlio spalvos suknelę, kuri leidžia pasijauti Paryžiaus dama. Mergina teigia neįsivaizduojanti vasaros be džinso, todėl džinsinis kombinezonas negalėjo likti parduotuvėje: „Toks drabužių derinys puikiai tiktų vėsesnei vasaros dienai. Kombinezonas puikiai derės su madingais storo kulno aukštakulniais ir kaubojiško stiliaus švarku.“

Vasaros įvaizdžių fotosesijai D. Kazėnaitė taip pat pasirinko švelniai rožinės spalvos suknelę. Ši suknelė pavergė vizažistės širdį minkštu audiniu ir moterišku siluetu. „Šia suknele mielai pasipuoščiau į elegantišką renginį, diplomų įteikimo šventę arba vakarienei su antra puse. Drabužis, kuris tikrai derės daugeliui progų“, – tikina mergina. Išparduotuvių centre taip pat neliko nepastebėta įdegusias kojas paryškinanti tviskanti suknelė, puikiai tiksianti vasaros vakarėliui.

Vasaros kelionėms D. Kazėnaitė siūlo rinktis komfortiškus drabužius iš lino ar medvilnės audinių. D. Kazėnaitė pataria pamiršti laikus, kai nuo galvos iki kojų moterys rinkdavosi tą patį stilių. Juodą, rokeriško stiliaus suknelę mergina suderino su spalvotais bateliais ir miela rankine.

Vizažistė neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto. D. Kazėnaitę sužavėjo marmuro raštą imituojančios sportinės tamprės, leidžiančios kūnui kvėpuoti. „Gražūs sportiniai drabužiai yra motyvacija dažniau pasirodyti sporto klube“, – juokiasi D. Kazėnaitė.

Kokiomis taisyklėmis vadovaujasi D. Kazėnaitė, norėdama atnaujinti savo garderobą?

„Dažniausiai daiktus perku ne tada, kai skubiai reikia. Pavyzdžiui, atėjus vasarai nepuolu pirkti naujo maudymosi kostiumėlio. Juo dažniausiai pasirūpinu jau žiemą. Todėl atėjus atostogoms, nereikia pirkti pirmo pasitaikiusio“, – patarimais dalinasi D. Kazėnaitė.

Vizažistė įsitikinusi – stilingai apsirengti šiais laikais nereikia milijono. Tai D. Kazėnaitė stengiasi parodyti socialiniuose tinkluose ją sekančioms merginoms ir moterims. „Mieliau investuoju į gerą rankinę, laikrodį, batelius. O kasdienai galima apsirengti stilingai turint ir ribotą biudžetą. Išparduotuvėse galima rasti gerų, kokybiškų stilingų drabužių už labai gerą kainą. Ir nors drabužiai yra iš ankstesnių kolekcijų, jie tikrai atrodo ne tik stilingi, bet ir madingi“, – pataria D. Kazėnaitė.

Mano išsaugoti straipsniai