JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Stiliaus tendencijos

Stiliaus tendencijos, su kuriomis 2022 metais gali tekti atsisveikinti

Mada ateina ir išeina… Tai, kas buvo madinga prieš dešimtmetį, vėl sugrįžta į mados olimpą, o tai, ką vilkėjome vos prieš metus ar du, rekomenduojama paslėpti giliausiame spintos kampelyje. Mados ekspertai išskyrė penkias stiliaus tendencijas, su kuriomis, ko gero, 2022 metais teks atsisveikinti.

Neutralūs tonai

Neutralių atspalvių drabužiai gana ilgai karaliavo mados olimpe, bet dabar jiems reikia išeiti į pensiją. Taip, neutralių atspalvių drabužiai sukuria lengvumo įspūdį ir puikiai atrodo estetiškai, tačiau jie jau nebėra tokie madingi, kaip prieš kelerius metus. Po karantino suvaržymų mes jaučiamės laisvesni ir norime dėvėti ryškesnius drabužius, todėl tai turėtų atsispindėti mūsų drabužių spintose.

Neutralūs tonai
Neutralūs tonai
Vida Press

Šachmatinis raštas

Iš anksto atsiprašome visų „The Queen’s Gambit“ gerbėjų, tačiau laikas atsisveikinti su šachmatų rašto mada. Nors ji tik ką tik įsiveržė į mados rinką, šachmatų lentą primenantys drabužiai dabar yra ant slidžios ribos. Nepaisant to, kad tai žavinga tendencija, regis, atėjo laikas su ja atsisveikinti.

Šachmatinis raštas
Šachmatinis raštas
Vida Press

Prabangūs sportiniai drabužiai 

Buvimas namuose, regis, jau praeityje, todėl mūsų socialinis gyvenimas tapo gana aktyvus. Ką tai reiškia? Atėjo laikas visiems laikams naudoti poilsio drabužius kaip namų drabužius. Per pastaruosius dvejus metus poilsio apranga išgyveno savo renesansą, tačiau dabar, kai gyvenimas vėl vyksta lauke, atėjo laikas atsisakyti šio pasirinkimo.

Prabangūs sportiniai drabužiai
Prabangūs sportiniai drabužiai
Vida Press

Greitoji mada

Greitoji mada pamažu praranda savo pozicijas. Bėgant metams tvarioji mada tampa vis svarbesnė, todėl lieka mažai vietos (arba tolerancijos) neetiškai praktikai ir drabužiams, kurie neatlaikys laiko išbandymo. Apsvarstykite tai atsisveikindami su pigiu drabužių pirkimu ir investuokite į brangesnį gaminį.

Greitoji mada
Greitoji mada
Vida Press

Natūralus kailis

Natūralus kailis tampa vis mažiau populiarus, o 2022 metais jo reikšmė gali dar labiau sumenkti. Be to, mados rinkoje yra begalė pasiūlos drabužiams iš dirbtinio kailio, kurie atrodo lygiai taip pat žavingai, kaip ir natūralaus kailio gaminiai.

Natūralus kailis
Natūralus kailis
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai