JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė gruodžio 23-iajai

Astrologinė prognozė gruodžio 23-iajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 23-iajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Nenuobodu, kažkas stipriai prikausto dėmesį. Įmanomos nuodėmingos pagundos. Problema ta, kad yra nemaža nekokių pasekmių tikimybė. Itin saugokite vaikus ir nuosavybę.

JAUTIS. Dėl didelių emocinių įtampų šiandien ne vienas gali palūžti arba pasielgti visiškai netinkamai. Tiek patiklumas, tiek įžūlumas gali daug kainuoti. Nesinervinkite dėl pataisomų dalykų.

DVYNIAI. Šiandien reikėtų nusiteikti kai kuriems planų pakeitimams, ypač jeigu ketinote kur nors toliau išvykti. Netikėtumų žada telefono skambutis, gautas laiškas.

VĖŽYS. Būsite linkę pernelyg koncentruotis į prekinius-piniginius reikalus, prarasti saiką. Galbūt patirsite netikėtų nuostolių dėl aplinkybių pasikeitimo, savo ar kažkieno kito neatsakingumo.

LIŪTAS. Itin prieštaringa diena. Daug jausmų, emocijų, o svarbiausia – neįtikėtinų kraštutinumų, kuomet gėrį žaibiškai keičia blogis, stabilumą sujaukia nestabilumas ir pan. Netikėtas pareiškimas gali priversti sunerimti. Pasijusite nekontroliuojantys situacijos.

MERGELĖ. Galimi keisti nesusipratimai, abejonės. Kažkas nervins, trikdys ramybę. Daug kuo besirūpindami, galite neįvertinti realių galimybių. Laikykitės darbo saugos ir eismo taisyklių, kad išvengtumėte nemalonių incidentų.

SVARSTYKLĖS. Gana prieštaringa diena. Dėl kitų žmonių galimi įvairūs netikėtumai, pokyčiai reikaluose. Galbūt pulsite ieškoti pikantiškų nuotykių, siekdami atsiriboti nuo problemų bei rutinos. Galite pakliūti į rizikingą situaciją.

SKORPIONAS. Vargins profesiniai ir asmeniniai rūpesčiai. Galbūt jūsų nepalaikys kolegos, partneriai. Nesielkite bekompromisiškai, nes tuo tikrai nieko nelaimėsite. Atsargiai elkitės su elektros prietaisais.

ŠAULYS. Jums rūpės nuo kasdienybės nutolę dalykai. Informacija, kurią gausite internetu ar kitais būdais, gali nepaprastai suintriguoti. Jeigu ketinate išvykti, galite susidurti su trikdžiais. Pavojai tykos ir kelyje bei toli nuo namų.

OŽIARAGIS. Galite tikėtis įvairių išbandymų. Geriau nesistenkite nuversti kalnų ir, jeigu įmanoma, venkite atsakingų sprendimų, įtampos. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VANDENIS. Tikėtina sumaištis tiek vidine, tiek išorine prasme. Staiga galite nutraukti ryšius su jums svarbiu asmeniu arba leistis į pavojingą avantiūrą. Reikia saugotis klastos, išdavysčių, avarijų, traumų. Atsargiai su elektra, technika, petardomis.

ŽUVYS. Įtemptas darbas gydys sielą ir kūną. Visgi jūsų nuotaika bus geresnė, jeigu šiai dienai neliko pernelyg daug neatliktų darbų. Nepraraskite atsargumo, kad nepatirtumėte nuostolių bei pavojų sveikatai.

Mano išsaugoti straipsniai