JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Palaikymas Ukrainai: kaip kuriant stilių derinti Ukrainos vėliavos spalvas - mėlyną ir geltoną?

Palaikymas Ukrainai: kaip kuriant stilių derinti Ukrainos vėliavos spalvas – mėlyną ir geltoną?

Vos prasidėjus agresyviai Rusijos federacijos invazijai į taikią Ukrainos valstybę, visame pasaulyje prasidėjo palaikymo nuo karo kenčiančiai šaliai akcijos.

Vienas iš būdų paremti karo siaubus patiriančią Ukrainą – apsirengti Ukrainos vėliavą atitinkančių spalvų drabužiais. Tą daryti suskubo žinomi mados tinklaraštininkai iš viso pasaulio. Jei ir tu nuspręsi savo stiliuje panaudoti mėlyną ir geltoną spalvą, susipažink su šių spalvų derinimo tarpusavyje gidu.

Spalvų harmonija

Kad mėlynai – geltona apranga atrodytų stilingai, svarbu neperlenkti lazdos ir rinktis santūresnio dizaino, geriau – klasikinius drabužius. Būtų puiku, jei jie būtų vienspalviai ar mažiau dekoruoti. Taip išvengsi stiliaus klaidų ir pernelyg perkrauto įvaizdžio, kuris gali prarasti estetinį vaizdą. Visas dėmesys turėtų tekti spalvų harmonijai. 

View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

Dėmesys aksesuarams

Jei šiek tiek baiminiesi ryškiaspalvio įvaizdžio, mėlynos ar geltonos spalvos duetą gali pasirinkti ieškodama aksesuarų. Pavyzdžiui, kojinių! Skirtingų spalvų kojinės – nuotaikinga stiliaus tendencija, kuri pagyvins įvaizdį bei suteiks jam netikėtos žaismės. Pažvelk, kaip mados tinklaraštininkė ir modelis Zoïa Mossour stilingai palaiko Ukrainos šalį bei jos gyventojus!

View this post on Instagram

A post shared by Zoïa Mossour (@zoiamossour)

Neryškus geltonas akcentas

Kelių ryškių spalvų derinimas viename įvaizdyje yra vadinamas spalviniais blokais. Vis dėlto nereikia pamiršti, kad tokie tokių spalvų junginiai bus itin pastebimi, todėl labai trauks dėmesį. Jei yra noras likti mažiau pastebėtai ir nori, jog mėlyna spalva išliktų viso įvaizdžio pagrindu, antrą ryškią spalvą reikėtų naudoti mažomis „porcijomis“. Tai yra, panaudoti ją aksesuaruose, pavyzdžiui, batuose, rankinėse ar papuošaluose.

Spalvų perėjimas

Žavingai atrodo ir šių dviejų spalvų perėjimas, kuris tarsi sulieja viską į bendrą, nuoseklų įvaizdį. Viena garsiausių pasaulio tinklaraštininkių Leonie Hannie, būdami solidari su visu pasauliu, palaikymą Ukrainai išreiškė pasirinkusi štai šią melsvai – geltoną suknelę su kutais. Švelnių tonų suknelė atrodo stilingai ir žaismingai, o svarbiausia, įvaizdis nėra perkrautas.

View this post on Instagram

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

Derinimas su kitomis spalvomis

Melsvai – geltoni drabužiai gali puikiai derinami ir su kitomis spalvomis. Vis dėlto pats saugiausias spalvų duetas – balta ir juoda spalvos. Nesuklys pasirinkusi mėlynos, geltonos ir juodos arba mėlynos, geltonos ir baltos spalvos derinius. Šios spalvos suteikia bendram ryškiam įvaizdžiui vientisumo, taip pat padaro bendrą stilių subtilesnį, rafinuotesnį.

View this post on Instagram

A post shared by Luke Meagher (@hautelemode)

Mano išsaugoti straipsniai