JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 madingiausi nertų rankinių modeliai

5 madingiausi nertų rankinių modeliai

Nerti krepšiai yra puikus pasirinkimas šiltam orui. Jie yra lengvi ir dažniausiai būna žaismingų spalvų bei pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė.

Nors nėrimas gali būti pramoga, labiausiai susijusi su praeities kartomis, šiandien nerti drabužiai ar aksesuarai atgyja iš naujo. Jiems suteikta kur kas šiuolaikiškesnė išvaizda, jie papildyti moderniomis detalėmis. Susipažink su penkiais nertų krepšių modeliais, kurie nusipelno vietos tavo spintoje.

Močiutės palikimas

Jei nori nerto krepšio, kuris atrodytų taip, lyg būtų perduotas kelioms tavo šeimos kartoms, rinkis ką nors spalvingo ir linksmo. Toks krepšys puikiai tiks atostogų metu, keliaujant į paplūdimį ar prie ežero.

Nerta rankinė ant peties

Vasara reikalauja kažko šiek tiek lengvesnio nei tavo standartinė odinė rankinė per petį, kurią mėgsti pasiimti su savimi keliaudama į miestą. Nerta rankinė ant peties puikus pasirinkimas norinčioms stilingai atrodyti.

Vakarinis nertas krepšelis

Nertas stiliaus gaminys gali būti ne pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai įsivaizduoji savo idealią vakarėlio rankinę, tačiau šį sezoną galima atrasti daug drąsių, žaismingų nertų rankinių, kurias verta derinti su mini suknele. Ieškok nerto rankinuko su mirgančiais kristalais.

Krepšeliai iš rafijos

Vasara lengvų, natūralių medžiagų metas. Nerinių tendencija atrodo nesenstanti, kai ji atliekama naudojant rafiją ji vienu metu yra rafinuota ir kartu atrodo labai paprastai.

Platus nertas krepšelis

Pakeisk įprastą drobinį krepšelį į mielą nertą krepšį. Platus atviro pynimo rankinės puikiai derės su tavo lengvu ir gaiviu vasaros įvaizdžiu.

Mano išsaugoti straipsniai