JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 madingiausi šių metų šiltojo sezono šortų modeliai

5 madingiausi šių metų šiltojo sezono šortų modeliai

Šylantis oras vis dažniau kviečia pramogauti lauke. Šortai — vienas pagrindinių šiltojo sezono stiliaus elementų, todėl pravartu žinoti, kokie šortai šiuo metu yra patys stilingiausi. Išskyrėme penkis šiltojo sezono šortų modelius, į kuriuos verta užmesti akį.

Džinsiniai šortai

Jei manai, kad džinsinė medžiaga tinka tik kelnėms ar sijonams, metas pagalvoti iš naujo. Šiais metais džinsinės kelnės nėra vieninteliai drabužiai, kuriuos dėvime pakartotinai – pasiruoški džinsinę medžiagą išvysti visur: nuo avalynės, rankinių bei papuošalų. Itin madingi ir džinsiniai šortai, tiesa, patys madingiausi – ilgesnio modelio, siekiantys kelius.

Džinsiniai šortai
Džinsiniai šortai
Vida Press

Šortai aukštu liemeniu

Šį sezoną tikrai neprašausite pasirinkę aukšto liemens, kiek vintažinio kirpimo šortus su neaptempiančiomis klešnėmis. Tokie šortai ne tik puikiai atrodys prie įvairių derinių, tačiau ir leis patogiai jaustis bei nevaržomai šokti visą naktį. Jeigu norite sukurti griežtesnį, maištingą įvaizdį – rinkitės džinsinio audinio šortus, o romantinio ar bohemiško stiliaus gerbėjoms puikiai tiks lininiai, pastelinių spalvų šortai.

Šortai aukštu liemeniu
Šortai aukštu liemeniu
Vida Press

Ryškiaspalviai šortai

Pavasaris visada reiškia spalvas, tačiau šį šiltąjį sezoną pastarąsias siūloma rinktis ypač drąsiai. Todėl mados tendencijos diktuoja psichodelinius raštus ir vintažo įkvėptą grafiką, kurie drabužių spintai suteiks gyvybės, energijos bei gaivos. Visos šios ryškios spalvos puikiai atrodo ant lengvo audinio šortų.

Ryškiaspalviai šortai
Ryškiaspalviai šortai
Vida Press

Mini šortukai

Atsidūręs populiarumo viršūnėje, vadinamasis mini ilgis kviečia eksperimentuoti – puikiai tinka trumpi, lengvo audinio sijonai ar nukirpti džinsiniai šortai. Taip pat šį pavasarį, grąžindami klasikinį moteriškumą, garsiausi mados namai siūlo ir odinius juodos, smėlio spalvos bei įvairių raštų variantus. Visgi tendencija išlieka vieninga: kuo trumpiau, tuo madingiau.

Mini šortukai
Mini šortukai
Vida Press

„Boxer Short“

„Bokseriniai“ šortai jau ne pirmus metus itin madingi ir mėgstami ne tik sporto salėje, bet ir už jos ribų. Šio tipo šortai idealiai tinka su trumpomis sportinėmis palaidinėmis arba lengvo audinio švarkeliais. Norisi žaismingo aktyvaus laisvalaikio stiliaus? Tiesiog susirišk palaidinę ties pilvu.

Daisy Lowe
Daisy Lowe
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai