JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 universalios rankinės

5 universalios rankinės, kurias turi turėti kiekviena moteris 2024 metais

Rankinė – tai ir madingas aksesuaras, pabrėžiantis išskirtinį jūsų stilių, ir gyvenimo būdas. Juk daugelio moterų rankinėse slypi visas jų gyvenimas. Tačiau, kokio stiliaus rankinės yra būtinos kiekvienai moteriai? Štai penkios rankinės, kurias privalo turėti kiekviena moteris.

1. Klasikinė rankinė – visada būkite madinga

Klasikinė rankinė
Klasikinė rankinė
Shutterstock nuotr.

Klasikinės rankinės niekuomet neišeina iš mados. Tai itin universalaus, bet stilingo dizaino rankinės, kurias galėsite priderinti beveik prie bet kokio stiliaus aprangos. Tokia rankinė puikus pasirinkimas tiek einant į darbą, tiek kasdienai.

 

2. Rankinė per petį – visuomet jauskitės patogiai

Rankinė per petį
Rankinė per petį
Shutterstock nuotr.

Rankinė per petį yra patogus ir praktiškas pasirinkimas. Taip jūsų rankos liks laisvos, todė ypatingai tiks tais aitvejais, kai reikia dar kažką papildomai nešti (pavyzdžiui, pirkinių krepšį, dokumentų segtuvą ir pan.) Ši rankinė tiks tiek einant į darbą, tiek laisvalaikiui.

3. Delninės tipo, maža rankinė – puikus pasirinkimas vakarėliui

Maža rankinė
Maža rankinė
Shutterstock nuotr.

Šią rankinę pamilsite dėl nedidelio jos dydžio ir elegantiško dizaino. Dažniausiai delninės laikomos rankoje, todėl gali tapti jūsų įvaizdžio akcentu. Nors į tokią rankinę nesusikrausite viso savo gyvenimo, tačiau būtiniausi daiktai (raktai, telefonas, piniginė, lūpų dažai ir veidrodėlis) tikrai tilps.

4. Rankinė, skirta laisvalaikiui

Laisvalaikio rankinė
Laisvalaikio rankinė
Shutterstock nuotr.

Tai gana didelė, talpi rankinė, kuri išsiskiria sportišku dizainu. Su tokia rankine galite ir keliauti, ir vykti į įvairiausias iškylas. Ji suteiks jaunatviškumo ir gaivumo jūsų stiliui.

5. Didelė madinga rankinė – turėkite viską, ko jums gali prireikti

Didelė madinga rankinė
Didelė madinga rankinė
Shutterstock nuotr.

 

Didelė rankinė privalo būti kiekvienos moters spintoje. Šis madingas aksesuaras ypatingai patiks toms, kurios mėgsta nešiotis daug daiktų. Į tokią rankinę tilps ne tik darbo reikmenys (segtuvai, kompiuteris ir pan.), bet ir išgyvenimui reikalingi daiktai (lietsargis, iškylos kilimėlis, vaistinėlė, gera knyga ir pan.).

Kiekvienai progai tikrai nereikia turėti skirtingo modelio rankinių, tačiau šios penkios rankinės dėl savo universalaus pritaikymo, nepavaldumo madai tiks visiems gyvenimo atvejams.

Mano išsaugoti straipsniai