Modelis ir kosmetikos ženklo „Rhode“ įkūrėja Hailey Bieber – tikra šių dienų stiliaus ikona. Gegužės pradžioje ji lankėsi vienoje naujų Manhatano kavinių, kur pasirodė pasipuošusi tarsi šiuolaikinė princesė.
H. Bieber vilkėjo trumputę italų mados namų „Gucci“ ledo mėlynumo suknelę. Šis įvaizdis – lyg modernios Pelenės interpretacija. Prie trumpos žydros suknelės Hailey priderino madingus skaidraus plastiko aukštakulnius, siaurus juodus akinius nuo saulės ir žydrą išmaniojo telefono dėklą, prie kurio pritvirtintas „Rhode“ lūpų blizgis.
Įvaizdį manekenė užbaigė minkštos formos „The Row“ delnine „Mira Clutch“, pasiūta iš kreminio atspalvio odos. Šis delninės modelis kainuoja beveik 3 tūkst. eurų, tačiau yra toks populiarus, kad daugelyje el. parduotuvių jau išparduotas.
Tačiau sugrįžkime prie H. Bieber Niujorke vilkėtos suknelės. Nors minimalistinis drabužio dizainas atrodo paprastas, jis ypatingas – šiam vintažiniam suknelės modeliui jau 27-eri metai. Ji pristatyta „Gucci“ 1998 metų pavasario ir vasaros kolekcijoje, sukurtoje dizainerio Tomo Fordo.
Žydra žvilgaus audinio „Gucci“ suknelė puikiai atitinka šio šiltojo sezono tendencijas. Madingos minimalistinio stiliaus ir 10-ojo deš. estetiką atkartojančios suknelės, o ypač – pasiūtos iš taftos, satino ar prabangaus mikado šilko.



Kita panašių suknelių tendencija – vakarinės žvilgaus audinio maksi ilgio suknios taip pat įkvėptos laikui nepavaldžios elegancijos ir minimalizmo. Tačiau čia vyraujanti spalva – ne tik žydra, bet ir gilesni mėlynos atspalviai. Suknelės pasiūtos iš mikado šilko, šilkinio gazaro, satino tvilo ar taftos, šiems audiniams būdingas žvilgesys, suteikiantis dar daugiau prabangos.
Prie tokių suknelių efektingai atrodo derinami tos pačios spalvos vakariniai bateliai, pavyzdžiui, įsispiriamos satino kurpaitės ar klasikiniai aukštakulniai puošniomis sagtimis. Tačiau norėdama susikurti modernesnį įvaizdį, drąsiai derink perregimo plastiko aukštakulnius – tokius, kokius rinkosi ir Hailey Bieber.





