JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Garsenybės atvirai: apie meilę ir nutrūkusius santykius

Garsenybės atvirai: apie meilę ir nutrūkusius santykius

Ach, ta meilė! Ji susuka protus ir pripildo širdis laime, o, jei santykiai nesusiklosto taip, kaip tikėtasi, širdyje atsiveria didelė praraja. Ir net žinodamos kaip kartais skauda nebemylėti vis tiek ieškome to vienintelio – skiriamės, taikomės, įsimylime ir nebemylime. O ką apie meilę, santykius ir skyrybas mano garsenybės? Tuoj sužinosime.

DAINININKĖ TAYLOR SWIFT
„Jei tu su manimi elgiesi siaubingai, aš apie tai parašysiu dainą ir tau ji nepatiks. Štai kaip aš veikiu.“ Juokaujama, kad Taylor savo dainose aprašė visas nelaimingas meiles ir geras bei blogas patirtis. Rekomenduojame imti iš jos pavyzdį ir savo skausmą bei liūdesį lieti eilėraščiuose, dainose ar tiesiog dienoraštyje, kažkam rodyti viso to nebūtina, bet tau – palengvės.

„Aš privalau tikėti pasakomis ir privalau tikėti meile. <...> Čia nėra jokių taisyklių.“ Tikėk ir tu. Kad ir kas gyvenime nutiko, kad ir su kokiu šmikiu draugavai, ateis diena, kai sutiksi savo princą, nes tu tiesiog esi verta meilės. Ją ir patirsi.

„Jei tu pasidavei, dar nereiškia, jog esi silpna, tai reiškia, jog tu esi pakankamai stipri paleisti.“ Kartais, net, jeigu labai skaudu, reikia paleisti. Nepamiršk, kuo labiau įsikibusi laikaisi savo mylimojo, tuo labiau jis tolsta. Paleisk ir stebėk, kaip viskas klostysis po to. Tikime, jog bet kokiu atveju, bus geriau.

DAINININKĖ SELENA GOMEZ
„Aš įsimylėjusi meilę ir nuoširdžiai tikiu santuoka, tačiau šiuo metu tai nėra mano tikslas. <...> Pastaruoju metu net nevaikštau į pasimatymus. Man jie nepatinka, nes būna nejaukūs ir dažniausiai nežinau, kaip per juos elgtis.“ Pasimatymai yra gerai, tačiau gyvenime yra kur kas įdomesnių dalykų nei laukti vis naujo susitikimo su vis nauju vaikinu. Geriau išeik su savo bestėm išgerti kavos! Nebus nejauku ir nereikės galvoti, ką pasakyti, nes draugėms sakyti galima viską!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

„Tikiu, kad žmogui galima suteikti antrą šansą, bet ne trečią ar ketvirtą.“ Suteikei širdies draugui antrą šansą, bet jis ir vėl viską sugadino? Pasidžiauk, kad draugavote, prisimink viską, ko išmokai ir paleisk. Trečias kartas tokiose situacijose dažniausiai pameluoja.

AKTORIUS IR KOMIKAS WILLAS FERRELLAS
„Prieš susituokdamas su žmogumi pirmiausia turi duoti jam pasinaudoti kompiuteriu, kurio internetas lėtas. Tuomet pamatysite, koks tas žmogus yra iš tikrųjų.“ Rimtai, stebėk savo antrą pusę pykčių metu arba tokiose situacijose, kuriose galima būti išmuštam iš pusiausvyros. Ką jis tada daro? Jei tampa nevaldomu isteriku, susimąstyk, ar tau reikia su juo ir toliau tęsti santykius.

Willas Ferrellas
Willas Ferrellas
Vida Press

AKTORĖ MARILYN MONROE
„Geriau būti nelaimingai ir vienišai nei nelaimingai su kuo nors.“
Labai dažnai merginos bijo skirtis su savo vaikinais, nes jas gąsdina vienatvė. Jos bijo daugiau nebesusirasti antros pusės ir dėl to lieka su nevykusiais partneriais. Nereikia bijoti. Geriausia kompanijonė turėtum būti sau pati, o, kai taip nutiks, atsiras ir princas.

„Merginai nereikia nieko, kam nėra reikalinga ji.“ Jei vaikinas akivaizdžiai demonstruoja, jog nenori būti su tavimi, jis tau tiesiog nereikalingas. Apsidairyk aplinkui, yra daugybė žmonių svajojančių su tavimi pasišnekėti, nueiti atsigerti kavos ar į filmą. Bendrauk su jais, nes tik su tokiais žmonėm tu būsi laiminga.

Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Vida Press

„Merginoje turi būti gražu du dalykai – tai žvilgsnis ir lūpos, todėl kad žvilgsniu ji gali priversti vyrą įsimylėti ją, o lūpomis įrodyti, kad myli.“ Mylėk save ir rūpinkis ne tik savo žvilgsniu ar lūpomis, rūpinkis savimi, kad kiti galėtų mylėti tave taip pat.

AMERIKIEČIŲ RAŠYTOJAS ERNESTAS HEMINGWAY’US
„Geriau mylėti ir prarasti nei niekada nebūti patyrusiam meilės.“ Ar tikrai reikia kažką komentuoti? Niekada nesigailėk buvusių santykių ar prarastos meilės, nes tai buvo patirtys, kurias privalėjai išgyventi, jog galėtum žengti toliau.

DAINININKĖ IR AKTORĖ MILEY CYRUS
„Sunku suprasti, jog mūsų meilė, tai istorija su pabaiga. Bet žinai, iš to bent jau galiu parašyti labai gerų dainų.“ Tai Miley visą gyvenimą ir daro!

Mano išsaugoti straipsniai