JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinas atviras: norėčiau

Vaikinas atviras: norėčiau, kad tu…

Neneik – beveik visos merginos neretai sprendžia klausimą, ko iš tiesų nori vaikinai ir ką jie turi omenyje. Ir štai pagaliau vienas iš vyriškos lyties atstovų atskleidė, ko iš tiesų norėtų…

Būtum sąžininga su manimi.

Nuoširdumas – geriausias dalykas. Nereikia meluoti nei man, nei sau apie savo jausmus. Neneik, jei man jauti kažką stipraus, bet ir pasakyk, jei iš tiesų man nieko nejauti. Tik netempk gumos – nei man bus gerai, nei tau.

Mavęs neišduotum.

Ištikimybė man yra vienas svarbiausių faktorių, kalbant apie rimtų ir ilgalaikių santykių esmę. Būtent todėl nenorėčiau, jog mane išduotum nei fiziškai, nei morališkai. Tai tik tuščios kalbos, jog mes, vaikinai, esame plevėsos ir dairomės į visas. Mes lygiai taip pat vertiname ištikybę ir pasiaukojimą.

Leistum man būti savimi.

Aš sudėtingas asmenybė – esu sunkaus charakterio, užsispyręs, ūmus. Sakysiu ir darysiu tai, kas tau nepatiks. Padarau dalykų, dėl kurių paskui pats jaučiuosi nesmagiai. Leisk man daryti klaidas, tik duok man laiko pasimokyti iš savo klaidų.

Išgelbėtum mane nuo manęs.

Kalbėk, kai man reikia, kad išklausytum. Nutildyk, kad šneku nesąmones. Pasakyk, kad klystu ir apibark, kai idiotiškai elgiuosi. Tu esi mano ramstis, mano patarėja ir geriausia draugė – nenorėčiau, jog mus sietų šalti santykiai. Pabūk šalia manęs, kai man to labiausiai reikia, ir aš visas būsiu tavo.

Mano išsaugoti straipsniai