JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Aklas pasimatymas: 6 ženklai

Aklas pasimatymas: 6 ženklai, kurie rodo, kad vaikinui nepatikai

Internete susipažinai su įdomiu vaikinu, kelis vakarus iš eilės nenustojote bendrauti žinutėmis ir pagaliau nusprendėte susitikti. Apsivilkai gražiausią savo suknelę, su nauja simpatija susitikote jaukioje kavinukėje ir slapčia tikiesi, kad pagaliau sutiksi savo būsimąjį vaikiną. Jis tau tikrai patinko, bet kažkas ne taip…? Išvardyti virtualaus pasaulio berniuko veiksmai tai patvirtins.

1. Jis pasakė, kad tu realybėje atrodai visai kitaip nei nuotraukoje arba tave įsivaizdavo kitokią.

Žinoma, būtų kur kas maloniau per pirmą aklą pasimatymą išgirsti, kad esi miela, graži ir ypatinga mergina, tačiau jis pasako tik tiek, kad esi „kitokia“ nei jis manė. Deja, tikriausiai tai nereiškia, kad jis nemoka sakyti komplimentų. Toks jo pasakymas paprasčiausiai byloja apie tai, kad tu neatitinki jo standartų ir nepateisinai lūkesčių. Tačiau net jei ir taip, neverta nusiminti. Tu vis dar gali sužavėti jį savo asmenybe!

2. Jis pernelyg domisi aplinka ir kitais objektais

Vakarieniaujate, mėginate užmegzti pokalbį, o jis vis dairosi aplinkui ir beveik nežiūri tau į akis. Toks vaikino elgesys reiškia vieną – greičiausiai šis pasimatymas bus pirmas ir paskutinis. Jei vaikinas domėtųsi tavimi, jam tikrai nerūpėtų, kokiais tapetais išklijuotos kavinės sienos.

3. Jis kalba apie kitas merginas

Vaikinui, kuriam iš tiesų patinki, turėtų nustoti egzistuoti visos kitos pasaulio merginos. Bent jau tą akimirką, kol jis yra su tavimi. Tad nepraleisk pro ausis, jei jis užsimins apie kitas merginas. Viskas paprasta – jei jis tau atvirai pasakoja apie pasimatymus su kitomis merginomis, su kuriomis susipažino internete, arba apie savo buvusiąją, nemanyk, kad jis paprasčiausiai nori pasirodyti populiarus dailiosios lyties atstovių tarpe. Greičiausiai taip jis bando tau pasakyti, kad neturėtumėte tikėtis antrojo pasimatymo.

Pora
Pora
Unsplash

4. Į klausimus atsako lakoniškai

Net patys kukliausi vaikinai bando užmegzti pokalbį su mergina, kuri iš tiesų patinka. Tad sunerimk, jei tas, su kuriuo nuėjai į aklą pasimatymą, yra įtartinai tylus. Jei bandai palaikyti pokalbį, tačiau pastebi, kad jis nelabai nori apie save pasakoti ir į visus klausimus atsako vos keliais žodžiais, tikriausiai nėra suinteresuotas, kad šis pasimatymas būtų pratęstas.

5. Vengia fizinio artumo

Kai užėjote į kavinę, jis padėjo nusirengti tau paltą ir prisėdo greta jūsų, o ne kitoje stalo pusėje… Natūralu, kad vaikinas savo susidomėjimą mergina stengiasi parodyti nevengdamas su ja fizinio kontakto. Jei pastebėjai, jog tau priartėjus jis iškart pasitraukia į šalį, neabejokite, kad šis vaikinas ne tau.

6. Jis kažkur skuba

Jis iš anksto žinojo, kad eina į pasimatymą, ir jei tikėjosi sutikti savo svajonių merginą, greičiausiai suplanavo, kad tą vakarą nereikėtų spręsti jokių skubių reikalų. Todėl nesileisk apgaunama, kad jam staiga atsirado neatidėliotinų darbų. Jei jis net nebaigia gerti kavos ar stengiasi ją išgerti kuo greičiau ir pareiškia, kad labai kur nors skuba, būk tikra – pažintis su šiuo vaikinu tuo ir pasibaigs.

Mano išsaugoti straipsniai