JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sėkmingosios: šias 8 pavardes turinčioms lietuvaitėms 2018 m. bus patys geriausi!

Sėkmingosios: šias 8 pavardes turinčioms lietuvaitėms 2018 m. bus patys geriausi!

Neginčijama, jog pavardžių reikšmės yra lygiai tokios pačios svarbios kaip ir vardų. Lietuviškosios pavardės ne tik skambios, raiškios, bet ir turinčios užslėptas reikšmes. Pasidomėjome, kokie asmeniniai bruožai būdingi lietuviškas pavardes turinčioms merginoms ir išsiaiškinome, kokias pavardes turinčioms moteriškos lyties atstovėms ateinantys 2018 m. pasižymės sėkme.

Ambraz (Ambrazevičiūtė) (Ambrazaitė). Gana ilgą ir įsimenamą pavardę turinčių merginų stiprioji pusė – kova iki galo. Daugelis pasiekusių visuomenės labui žymių fizikų, matematikų, medikų turi pavardę su šia šaknimi, o tai reiškia, jog šios pavardės kilmė žymi nepaprastą ryžtą, narsą.bei nuovokumą. Ateinančiais metais šias pavardes turinčių merginų asmenybėse gims dar didesnis pasitikėjimas savo jėgomis. Jos lengvai įgyvendins planus ir pasižymės stiprumu sunkiausiose situacijose. Iš prigimties kovotojos esančios merginos metams bėgant vis labiau tvirtins savo būdą ir taip užsitarnaus vietą po saule. Tai tiktų tikriausi jų metai, jei jos gebės išlaikyti savus standartus.

Bruž (Bružaitė) (Bružytė). Su šia pavardės šaknimi gimę daugelis meniškosios pakraipos asmenybių, pasižymėjusių kultūroje, mene bei muzikoje. Ne veltui šias pavardes turinčios merginos dažnai išsiskiria originalumu bei kūrybiškumu. Ateinantys 2018 m. joms lems kūrybinio prado suklestėjimą. Jos gali atrasi dar nepažintus talentus, kurie atves jas į tikrąjį gyvenimo pašaukimą. Tikėtina, jog suklestės jų originalumas, todėl jos gali atrasti save kūrybos sferoje. Joms prognozuojami visapusiškai darnūs bei harmoningi metai, kurie gali atnešti pačią didžiausią gyvenimo dovaną – tikrą meilę arba atžalą.

Daunor (Daunoraitė) (Daunorytė). Iš D raidės prasidedantys vardai bei pavardės sietini su darbštumu bei neišsenkančia energija. Šias pavardes turinčios merginos yra labai veiklios ir darbo nebijančios asmenybės, kurių siekis yra viską atlikti pačioms. Jos nėra išlaidžios asmenybės, besivadovaujančios šiandiena. Tai aiškius tikslus turinčios merginos, kurias sėkmė lydės ir ateinančiais metais. Joms prognozuojami puikūs pasiekimai profesinėje srityje, mat šias pavardes turinčios merginos pasižymės veržlumu, jas domins neatrastos veiklos. Gali būti, jog jas įkvėps kelionės, naujos pažintys. Šie metai bus ypatingi įvairiausiais siurprizais, tad derėtų jiems pasiruošti.

Gabr (Gabrytė) (Gabraitė). Šią pavardės šaknį turinčių merginų Lietuvoje gausu, galbūt todėl lietuvės visame pasaulyje garsėja kaip santūrios, tačiau geraširdės ir darbščios merginos? Tokios yra ir šias pavardes turinčios moteriškos lyties atstovės. Kadangi save stengiasi apsupti teigiamais dalykais, yra optimistiškos, draugiškos, gyvenime jos sekasi. Ateinančiais metais jos pritrauks ypatingus ryšius, mat spinduliuos nepaprastą charizmą. Daugelis joms atsakys geru, mat žmonės bus nusiteikę optimistiškai jų atžvilgiu, todėl jos sulauks nemažai komplimentų, gerų žodžių, darbo pasiūlymų.

Kupr (Kuprytė) (Kuprionytė). Raiškią bei aiškią pavardę turinčios merginos išsiskiria nepaprastu būdu. Jos likimo apdovanotos gera aura. Tai moteriškos merginos, kurioms ateinančiais metais puikiai seksis išlaisvinti savo moteriškąjį pradą. Jos gebės būti puikiomis moksleivėmis, darbuotojomis, tačiau kartu mylinčiomis draugėmis bei mylimosiomis. Nors daugeliui merginų sunku suderinti ir sėkmingą profesinį, ir asmeninį gyvenimą, šią pavardę turinčioms tai seksis padaryti nesunkiai. Galimi dideli laimėjimai profesinėje srityje – aukšti balai mokykloje ar universitete, paaukštinimas darbe.

Mešk (Meškauskaitė) (Meškytė) (Meškaitė). Sena ir gana dažna lietuviška pavardė turi ypatingą reikšmę. Šią pavardę turinčios merginos išsiskiria organizuotumu ir yra apdovanotos gamtos grožiu. Tai visapusiškai sėkmingos merginos bei moterys, kurioms sekasi įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Labai tikėtina, jog ateinantys metai šias pavardes turinčioms dovanos svajonių išsipildymą, nes pats likimas joms lems atsidūrimą tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Gali būti, jog jos džiaugsis netikėtu laimėjimu loterijoje ar konkurse, išvažiuos į ekspromtinę kelionę arba sutiks mylimą žmogų pačioje netikėčiausioje vietoje.

Šim (Šimkutė). Šią pavardę turinčių moteriškosios lyties atstovių gretose daug visuomenininkių, poečių ir rašytojų. Šios merginos pasižymi išlavintu estetiniu pojūčiu, intelektualumu ir vidine harmonija. Gebančios kurti šios merginos gali pasirinkti ir visai kitą kryptį, tačiau niekada nepamirš savo kūrybinio prado, kad ir kokia veikla užsiimtų. Ateinantys metai Šimkutėms – naujų pažinčių, potyrių bei neatrastų kultūrų metai. Tikėtina, jog juose gims troškimas kuo daugiau pamatyti, pažinti. Kada, jei ne dabar? Ypatinga bus meilės sritis, kuri gali lemti puikią pažintį, jei iki šiol lydėjo nesėkmės.

Vilk (Vilkaitė) (Vilkytė). Tai viena seniausių lietuviškų pavardžių, tad gimti turint šią pavardę jau yra savaime puikus dalykas. Šias pavardes turinčių merginų asmenybėje užkoduota vilko dvasia – tai kovingos, drąsios ir viskam pasiryžusios merginos, kurios nėra linkusios dejuoti ir skųstis. Jos traukte traukia stiprius asmenis, o silpnesnius gal ir kiek gąsdina, tačiau be galo žavi. Jei praėjusiais metais šias pavardes turinčias merginas lydėjo ne patys geriausi nutikimai ar slėgė nuobodulys, ateinančiais metais jos jausis tarsi pakylėtos, atras daugybę energijos, bus veržlios, nors tikėtina, jog gana mažai ilsėsis bei kietai miegos. Kita vertus, jei sveikata joms leis nuversti kalnus, jos tai ir padarys.

Mano išsaugoti straipsniai