JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 būdai kaip tapti stipresne kitais metais

3 būdai kaip tapti stipresne kitais metais

Nauji metaii – nauji pažadai, tikslai bei svajonės. Tikriausiai ne viena pamąstome, kaip puiku būtų kitais metais tapti kiek stipresne. Kaip tai padaryti?

1. Išsiaiškink, ką reiškia emocinis atsparumas.

Būti emociškai ir psichologiškai stipria arba atsparia reiškia mokėti gerai prisitaikyti prie tokių dalykų, kaip stresas, trauma, priešiškumas ar tragedija. Atsparumas nėra įgimtas – jo gali išmokti kiekvienas, šia savybe pasižymi paprasti žmonės.

2. Išmok valdyti emocijas.

Jei nori tapti emociškai ir psichologiškai stipresne, turi išmokti valdyti savo emocijas. Ne visada galime sukontroliuoti tai, ką mums siunčia gyvenimas, bet visada galime rinktis, kaip reaguosime. Vėlgi, tai nėra įgimta, kiekvienas gali išmokti veiksmingai kontroliuoti savo emocijas.

3. Nusistatyk konkrečias sritis, kurias norėtum pakeisti.

Prieš pradėdama auginti savo emocinio ir psichologinio atsparumo raumenis, visų pirma turi atlikti vidinę inventorizaciją, išsiaiškinti savo stipriąsias bei silpnąsias puses ir nusistatyti konkrečius dalykus, kuriuos norėtum pakeisti. Sudaryk savo stipriųjų ir silpnųjų vietų sąrašą. Kai baigsi, prie kiekvienos silpnosios vietos parašyk, ko galėtum imtis, kad ji pasikeistų. Šiuo pagrindu išsikelk sau tikslus.

Mano išsaugoti straipsniai