JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išsamūs patarimai

Išsamūs patarimai, kaip paslėpti spuogelių randus

Vargina aknė? Negali atsikratyti randelių, likusių spuogų spaudinėjimo? Juos išgydyti ne taip jau paprasta, tačiau juos užmaskuoti – labai lengva.

Naudok priemonę nuo randų

Rinkoje yra daugybė priemonių nuo randų, tad tikrai gali išsirinkti sau tinkamą. Rinkis tokią priemonę, kurios sudėtyje yra tik odą tausojančios medžiagos, ir jei įmanoma, tokios, kurios neužkemša porų. Galima orientuotis į hipoalergines priemones, tačiau net ir tokios priemonės kartais gali suerzinti odą. Labai svarbu prieš tepant didelį odos plotą visų pirma priemonę išbandyti ant mažo odos lopinėlio, kad pamatytum, kaip tavo oda į ją reaguoja.

Užmaskuok makiažo priemonėmis

Dermatologai ir gydytojai tyrinėja, kokią naudą gali duoti randų maskavimas makiažo priemonėmis, ir ar tai padeda pagerinti pacientų gyvenimo kokybę. Prancūzijoje 129 pacientai, kenčiantys nuo įvairių odos ligų, įskaitant ir tuos, kurių veidą vagojo randai nuo spuogų arba kurių veidas buvo išbertas, buvo išmokyti savo defektus paslėpti makiažo priemonėmis.

Paaiškėjo, kad naudojant koreguojančius maskuoklius ir makiažo priemones, neužfiksuota jokio šalutinio poveikio. Užmaskavus defektus, visų pacientų išvaizda pastebimai pagerėjo, taip pat jie pareiškė, kad labai pagerėjo ir gyvenimo kokybė.

Ši nauja tyrimų kryptis vadinasi medicininis koreguojamasis makiažas, koreguojamasis kamufliažinis makiažas ir kamufliažinis makiažas.

Makiažo ekspertų gudrybės

Makiažo priemonėmis maskuodami randus, įvairūs makiažo specialistai naudoja skirtingas technikas. Pateikiame lentelę, atspindinčią, kokios spalvos maskuokliai dažniausiai naudojami skirtingų spalvų randams paslėpti.

Rando spalva – Maskuoklio spalva

Raudonas randas – Žalias maskuoklis

Rožinis randas – Žalias maskuoklis

Rudas randas – Geltonas maskuoklis

Violetinis randas – Geltonas maskuoklis

Baltas randas – Įprastas makiažas

Naudok makiažo sluoksnių techniką

Norėdama paslėpti randelius, naudok sluoksnių techniką. Pateikiame instruktažą, kaip žingsnis po žingsnio pasidaryti koreguojamąjį randus maskuojantį makiažą.

1. Visų pirma patepk randus gydomąja priemone nuo randų, kad ji geriau įsigertų ir randas kuo greičiau išsilygintų.
2. Tada randus patepk tinkamos spalvos maskuokliu.
3. Padenk veido odą makiažo pagrindu, kurio spalva artimiausia tavo veido odai.
4. Galiausiai patepk randą ar randus maskuojamąja priemone, kuri yra keliais tonais šviesesnė nei tavo odos spalva

O dabar pažiūrėk į veidrodį. Tu atrodai puikiai!

Mano išsaugoti straipsniai