JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinai sako: 4 pagrindiniai dalykai

Vaikinai sako: 4 pagrindiniai dalykai, kurie darko tavo grožį

Taip, jie sako – jie žino. O gal nieko vaikinai nesupranta? Paskaityk, kas jų nuomone, labiausiai darko merginų grožį. Gal tu net paprieštarausi?

1. Kaitinimasis soliariume. Vieną, kitą kartą apsilankyti soliariume gal ir nėra pati geriausia grožio procedūra, tačiau tai dar leistina. Nors atmink – soliariumų lempos odai pakenkia negrįžtamai! Visgi tos, kurios soliariumuose lepinasi nuolatos, persistengia. Oda įgauna tokį atspalvį, kuris toli gražu nepuošia merginos. O ir vaikinai tai mato.

2. Nesirūpinimasis savo oda. Manai, jog užmaskavusi odos problemas makiažo sluoksniais jas padarysi nematomomis? Klysti. Verčiau tinkamai išsigydyk veido odą ir net pakentėk bei netepk maskuojamuojų priemonių. Vaikinams spindinti merginos oda yra vienas iš svarbiausių grožio elementų.

3. Netinkančios tau makiažo priemonės. Arba šukuosenos. Atmink, tai, kas tinka tavo draugei ar tavo mėgiamai žvaigždutei, nebūtinai turi tikti tau. Privalai atsargiai rinktis ir verčiau žiūrėti ne į tai, kas madinga, o kas tau tinka. Patikėk, vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina stengiasi ką nors kopijuoti. Deja, nesėkmingai…

4. Per maži arba per dideli drabužiai. Maskuodama savo tariamus trūkumus drabužiais (lažinamės, jog tų trūkumų pas tave nėra…), kurie visai neatitinka tavo figūros tipo, arba priešingai – persistengdama pabrėžti tai, ko neturėtum, rizikuoji tapti juokinga. Verčiau rinkis tavo figūrą atitinkančius drabužius – ir pati jausiesi geriau.

Mano išsaugoti straipsniai