JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip sekasi meilėje kiekvienam Zodiako ženklui?

Kaip sekasi meilėje kiekvienam Zodiako ženklui?

Vieni Zodiako ženklai yra itin emocionalūs, kiti – kerštingi, treti – tikri vėjavaikiai. Skiriasi ne tik jų charakterio bruožai, bet ir kaip jiems sekasi meilėje. Sužinok, kuris Zodiako ženklas yra tikras širdžių daužytojas, o kuris ištikimybės įsikūnijimas.

Avinas

Tau visai nereikia būti su kuo nors poroje. Labai gerai jautiesi ir pati viena. Esi nepriklausoma, kategoriška ir mėgsti prieštarauti, todėl susirasti antrąją pusę tau sunku. Be to, nemėgsti romantiškų banalybių, kuriomis vaikinai užkariauja kitas merginas. Kita vertus, stipriai asmenybei šalia tavęs tikrai nebus nuobodu.

Jautis

Esi labai jausminga, šilta ir švelni mergina. Jei turi vaikiną, būni jam atsidavusi visa širdimi, tačiau to paties tikiesi ir iš jo. Tokios savybės traukia vaikinus kaip medus bites. Tačiau jei jis nerengia romantiškų staigmenų, su tavimi nepraleidžia kiekvienos laisvos minutės, gali tapti itin pavydžia.

Dvyniai

Gera žinia: su tavimi itin lengva bendrauti ir yra smagu. Dėl to tau lengva susirasti vaikiną. Bloga žinia: greitai juos prarandi, nes per daug mėgsti viską analizuoti. Analizuodama kiekvieną situaciją ir žodi prisigalvoji nebūtų dalykų. Nuolatinės analizės daugeliui vaikinų gali pasirodyti varginančiomis.

Vėžys

Esi labai rūpestinga ir būsi puiki mama bei žmona. O kol kas savo motinišką švelnumą išlieji ant vaikinų. Vaikinams patinka, kad jais visada pasirūpini ir su tavimi jie gali jaustis jaukiai ir patogiai. Vėžių silpnoji pusė – visada viską priimi asmeniškai. Jei vaikinas giria savo mamos blynus, tai nereiškia, kad tavieji neskanūs.

Liūtas

Tu mėgsti dėmesį ir nebijai imtis iniciatyvos. Todėl jei patinka vaikinas, imi vadžias į rankas ir pati jį užkalbini. Tokia drąsa ir pasitikėjimas savimi daugelį vaikinų žavi. Tačiau pradėjus susitikinėti žiūrėk, kad tavo iniciatyvumas nevirstų valdingumu. Liūčių silpnoji vieta – jos mėgsta santykius pakurstyti muilo operos vertais skandalais ir dramomis.

Mergelė

Su tavimi lengva bendrauti ir dažnai vaikinui tampi gera drauge. Nesitiki daug ir moki džiaugtis mažais dalykais, todėl vaikinams nereikia verstis per galvą norint tau įtikti. Be to, moki į įvairias situacijas pažvelgti logiškai ir be emocijų, tai itin padeda jums susipykus. Silpnoji Mergelių vieta – jos itin drovios, todėl vaikinui reiktų žengti pirmąjį žingsnį.

Svarstyklės

Tu – potenciali ideali žmona. Tau patinka būti mergina ir trokšti kuo greičiau pakeisti šį statusą į žmonos. Jei įsimyli, tai iki ausų ir amžinai. Jei vaikinas sudaužo tau širdį, ją gydai įsimylėdama kitą vaikiną. Svarstyklių silpnoji pusė – jos taip nori būti poroje, kad antrajai pusei nepasako kas jai nepatinka. Tai gali virsti pasyvia agresija. Pavyzdžiui, niekada vaikinui nepasakysi, kad pyksti, jog šis nepaskambino, paprasčiausiai pati kelias dienas neatsiliepsi.

Skorpionas

Tu nepasitiki žmonėmis ir ypač vaikinais. Visada žiūri įtariai ir jei kuris bando meilintis, pirmoji reakcija – „ko jis nori“? Toks perdėtas atsargumas gali atbaidyti potencialius vaikinus. Jie bijos prie tavęs prieiti ir užkalbinti. Tačiau jei kuris užkariauja tavo širdį, esi puiki mergina. Iškilusias problemas santykiuose sprendi nedelsiant ir ramiu kalbėjimusi.

Šaulys

Esi tikra širdžių daužytoja. Jei vaikinas atsibosta (o atsibosta greitai), nedelsdama jį palieki ir nė kiek dėl to nesigaili. Mėgsti laisvę ir labai sunkiai įsipareigoji. Tavo širdį pavergs tik toks pat nuotykių ieškotojas vaikinas, kuris tavęs nevaržys, netrukdys keliauti ir turėti savų draugų.

Ožiaragis

Esi labai išranki, o reikalavimai vaikinui itin dideli. Aplinkiniai gali galvoti, kad esi pasipūtusi, bet iš tikro paprasčiausiai žinai ko nori ir tau nereikia bet ko. Tave sužavėti norintys vaikinai turi stipriai pasistengti. Kai pagaliau randi, ko ieškojai, tampi puikia mergina, kuri nekelia be reikalo konfliktų, nebamba ir stengiesi, kad tavo antroji pusė būtų laiminga.

Vandenis

Kartais gali atrodyti šalta. Tačiau tik dėl to, kad vengi rodyti savo emocija. Net stipriai įsimylėjusi, tu sunkiai atveri širdį ir parodai, ką jauti. Toks įvaizdis gali šiek tiek bauginti. Kita vertus, šiek tiek paslaptingos merginos itin vilioja vaikinus.

Žuvys

Esi kukli ir geraširdė. Deja, kartais tai gali trukdyti susirasti tinkamą vaikiną. Tavo gerumu gali naudotis to visai neverti, todėl būk griežta, jei vaikinas tave apgavo ar įskaudino. Verta padirbėti su savimi ir tapti ne tokiai kukliai. Esi verta tokio pat gero ir nuoširdaus vaikino, kokia esi tu pati, ir taškas.

Mano išsaugoti straipsniai