JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
VEIDO „DIETA“: populiarėja nauja grožio manija

VEIDO „DIETA“: populiarėja nauja grožio manija

Kokių tik dietų nėra: žmonės lieknėja pagal kraujo grupes, mėnulio fazes, valandas, metų laikus ir t.t. 2014-aisiais viena populiariausių dietų tavo „5:2“ dieta, kurios esmė – 5 dienas per savaitę reikia maitintis įprastai (nepersivalgant), o likusias dvi – daryti iškrovos dienas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tikriausiai nereikia aiškinti, kad dietos paprastai ilgalaikių rezultatų neatneša ir galiausiai tik prideda nereikalingų papildomų kilogramų. O ar žinojote, kad egzistuoja ir dietos… veidui? Ar ir jos tokios kenksmingos kaip ir lieknėjimui skirtosios?

Pasirodo, „5:2“ metodą galima pritaikyti ir veidui. „Veido dietos“ esmė – dvi dienas per savaitę nenaudoti jokio makiažo. Dermatologai tikina, kad tiek užtenka, kad jau po kelių savaičių oda atrodytų gaivesnė ir skaistesnė.

Kai oda nuolat apkraunama makiažu, jai sunku atsinaujinti, gali užsikimšti poros, rastis spuogų, bėrimų, oda gali papilkėti, prarasti gaivumą. Todėl dienos be makiažo – galimybė odai atsinaujinti. 

Tačiau svarbu nepamiršti, kad odą valyti būtina kasdien (jokio miegojimo nenusivalius makiažo!), taip pat reikia apsirūpinti odos tipą atitinkančiomis veido drėkinimo priemonėmis, tik tuomet „5:2“ sistema veiks.

Įžymybės viena po kitos vis drąsiau dalinasi nuotraukomis be makiažo, nes šiandien tai – ne apsileidimo, o rūpinimosi savo oda požymis. Neįsivaizduoji savęs be makiažo? Štai tau ir priežastis, kodėl negali pasigirti skaisčia oda. Kasdien naudodama makiažo priemones neleidi odai „pakvėpuoti“ ir jos būklė tiesiog išsibalansuoja. 

Kiek kitokią „veido dietą“ dermatologai pataria atlikti pavasarį ir rudenį, kai kardinaliai keičiasi temperatūra. Tuo metu jie pataria sumažinti odos priežiūros priemonių naudojimą iki minimumo, kad susireguliuotų odos drėgmė, elastingumas ir natūralus atsinaujinimas ir oda lengviau prisitaikytų prie temperatūros pokyčių.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai