JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 asmenybės bruožai

7 asmenybės bruožai, kurie suteikia patrauklumo

Ar esi girdėjusi posakį, kad geras būdas paverčia žmogų patrauklesniu? Juk pirmasis susižavėjimas greitai išblėsta, grožis pasidaro nebetoks aktualus, imame vertinti žmogaus vidų. O kokios savybės paverčia žmogų itin patraukliu aplinkiniams? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pasitikėjimas savimi

Taisyklinga laikysena, aukštai pakelta galva, žinojimas, ko esi verta – joks vaikinas negali atsispirti pasitikėjimui savimi. Juk net jei išvaizdžiausia mergina vaikščios susigūžusi, bijos išsakyti savo nuomonę ir kūno kalba demonstruos, jog savimi nepasitiki, ji tikrai sulauks mažiau dėmesio nei ta, kuri savimi pasitiki ir nebijo demonstruoti geriausių savo pusių. Pasitikėjimas savimi dažniausiai ir tampa paaiškinimu, kaip iš pažiūros niekuo neišsiskirianti mergina sugebėjo sužavėti gražiausią miestelio vaikiną. Galvą aukštyn!

Optimizmas

Šalia kokių žmonių norisi būti – tų, kurie nuolat verkšlena, ar tų, kurie net ir blogiausioje situacijoje sugeba įžvelgti gerąją pusę? Daug aiškinti nereikia: optimizmas traukia!

Žaismingumas

Spontaniškumas, noras išbandyti naujus dalykus, gebėjimas gerai praleisti laiką bet kuriame vakarėlyje – kuris vaikinas nenorėtų merginos, su kuria visuomet linksma?

Elegancija

Ne, tikrai neprivalai nuo šiol rengtis kaip rūmų dama ir gatves šluoti prabangiais sijonais. Elegancija gali reikšti ir gracingą eiseną, taisyklingą kalbėseną, atidumą, ramumą ir gebėjimą valdyti savo emocijas. Elkis kaip tikra princesė!

Charizmatiškumas

Charizmatiškas žmogus – tai toks, kuris turi neapibūdinamo (jokiu būdu nesuvaidinto) žavesio. Jie traukia žmonių dėmesį savo iškalba, manieromis, dažnai ir temperamentu. Todėl nesistenk apsimesti tuo, kuo nesi, geriau išmok savo įgimtas savybes pademonstruoti taip, kad žavėtųsi visi.

Kuklumas

Taip, perskaitei gerai, nereikia įsijausti į savo emocijų ir manierų demonstravimą, nereikia pamiršti, kad kuklumas gali tapti didžiausia puošmena. Niekuomet nekalbėk su žmonėmis „iš aukšto“, mokėk padėkoti, mandagiai priimti dovanas ir prašyti pagalbos. Tikrai nieko nesužavėsi imdama įsakinėti ar žeminti kitus. Tas pats galioja ir išvaizdai: atmink, kad atvirais drabužiais ar kilogramu makiažo dėmesį patrauksi vos kelioms akimirkoms.

Draugiškumas

Gebėjimas draugauti – viena svarbiausių užduočių gyvenime. Juk jei kitiems esi gera, maloni, paslaugi, nelabai tikėtina, jog kiti atsakys tau grubumu ir užgauliojimu. Aplinkinius ypač žavi žmonės, kurie net nemalonų elgesį sugeba „atremti“ šypsena bei maloniais atsakymais. O štai tie, kurie įsivelia į beprasmius ginčus ir svaidosi necenzūriniais žodžiais, deja, bet didelio susižavėjimo nekelia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai