JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Bučiniai pagal Zodiaką: kurio ženklo vaikinai geriausiai bučiuojasi?

Bučiniai pagal Zodiaką: kurio ženklo vaikinai geriausiai bučiuojasi?

Kokios vaikino savybės tau svarbiausios? Nuoširdumas? Ištikimybė? Gerumas? O ar svarbu, kad tau patinkantis vaikinas gerai bučiuotųsi? Sužinok, kokių bučinių gali laukti iš tau į akį kritusio vaikino, tereikia žinoti jo Zodiako ženklą.

AVINAS

Įsižiūrėjai po Avino ženklo gimusį vaikiną? Sveikiname, tavęs laukia karštų bučinių lavina! Avinai mėgsta nustebinti, todėl pasiruošk netikėtiems bučiniams ir romantikos proveržiams. Su Avinu tikrai nesijausi užmiršta!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vienintelė pasaulyje, kurios vardas – Lietuva(INTERVIU)
Seserys, dėl kurių Holivudas kraustosi iš proto, nesegi liemenėlių(FOTO)
Neturinčioms vaikino „Facebook“ kirs į skaudžiausią vietą

JAUTIS

Jaučiai – ramybės ir pastovumo įsikūnijimai. Jų bučiniai – ramūs, dažnai suplanuoti, tačiau retomis akimirkomis juos užplūsta romantika ir jie gali tave smarkiai nustebinti, kai mažiausiai to tikėsiesi. Tiesa, dažniausiai jų bandymai parodyti aistrą baigiasi kiek nejaukiai…

DVYNIAI

Dvyniai – daug ir ilgai pašnekėti mėgstančio ženklo atstovai. Todėl pirmojo bučinio gali tektai nemažai palaukti! Tačiau savo kūno kalba jie mėgsta siųsti aistringus signalus, parodančius, jog norėtų tave pabučiuoti: vaikinas ims nervingai kasytis galvą arba nosį, suspausti lūpas. Kartais Dvyniai taip jaudinasi, kad užbėga įvykiams už akių ir „apsidraudžia“ nuo netikėto bučinio pasakydami, jog sloguoja, iš ko turėtum suprasti, kad dabar bučiuotis – nevalia. Tačiau jei matai, kad jokios slogos tikrai nėra, ženk pirmą žingsnį, už iniciatyvą tau vaikinas tikrai atsilygins…

VĖŽYS

Vėžiams labai svarbu, kad bent jau pirmasis bučinys įvyktų romantiškoje ir reikšmingoje vietoje. Dažniausiai Vėžiai mėgsta iki bučinio „keliauti“ mažais žingsneliais: apglėbti merginą per pečius, pauostyti jos plaukus, pasakyti komplimentą, ir tada, visiškai užburtą jo romantikos kerų, ir pabučiuoti. Kuri gi atsispirtų?!

LIŪTAS

Liūtas „nevynioja į vatą“ ir tikrai nelauks tinkamo momento tave pabučiuoti. Jeigu jį užklups aistra, jis tikrai nepraleis progos tave pabučiuoti kad ir viduryje perėjos. Liūtų bučiniai dažnai būna itin energingi ir staigūs, nesitikėk iš jo ypatingo švelnumo ar dėmesingumo.

MERGELĖ

Mergelės ženklo vaikinai – idealistai, norintys, kad pirmasis bučinys būtų tobulas, lyg nužengęs iš romantiško filmo. Šio ženklo vaikinai – tikri svajotojai, kurie norės tave savo bučiniu užburti ir galutinai užkariauti tavo širdį. Bučiuodami merginą Mergelės jai visu savo kūnu parodo, kad svarbiausia šią akimirką – ji. Tiesa, ta akimirka greitai baigiasi ir jo akį gali patraukti kita. Mergelės – ištikimybe ne itin pasigirti galintis ženklas!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės mėgsta romantiką, tačiau labiau už viską jie mėgsta pastovumą ir žinojimą, kad tai – ne paskutinis jų bučinys. Jie gali pasirodyti pasimatyme su rože dantyse ar lengvai pašiepti kitą nuvalkiotą „romantišką“ poelgį, tačiau iš tikrųjų jiems tai – tik nereikalingi blizgučiai, labiau už viską jie vertina ištikimybę ir paprastumą.

SKORPIONAS

Skorpionų bučiniai – aistringi, primenantys blogų berniukų bučinius iš garsių filmų. Jie tave erzins, vedžios už nosies, ignoruos, o tada, kai tu jais nusivilsi, apdovanos tave kerinčiu ir net šiek tiek įžūliu bučiniu. Atsargiai – jų bučiniai užburia, nepamesk galvos!

ŠAULYS

Šaulių „vizitinė kortelė“ linksmas bučinys, prasidėjęs iš smagaus juokelio ir užsibaigęs reikšmingų žvilgsnių apsikeitimais. Šauliai spinduliuoja pozityvumą, jie nemėgsta įtampos ar bereikalingo streso ir nervingumo. Pasimatyme su Šaulio ženklo vaikinu tikrai jausiesi jaukiai, o bučinio su juo neverta bijoti – net nespėsi susigaudyti, kaip vaikinas pats imsis iniciatyvos ir apdovanos tave galbūt ne itin aistringu, tačiau tikrai mielu bučiniu!

OŽIARAGIS

Patogumo mėgėjai Ožiaragiai tikrai dėl bučinio nedainuos tau po langais serenadų ir nerašys tau eilėraščių. Romantika šio ženklo vaikinams dažnai ne itin artima, o jei jau būtina į akį kritusią merginą sužavėti, jie pasitelks kokią banalią frazę arba pasikvies pažiūrėti romantinės komedijos, kurią rekomendavo merginų neatsiginantis draugas. Šiek tiek nuobodu, tiesa? Tačiau jei jį aplankys įkvėpimas, jis telefone suras pačią romantiškiausią dainą, „netyčia“ ją paleis ir apdovanos tave daug žadančiu bučiniu.

VANDENIS

Ilgai ir aistringai. Vandeniai – tikri aistros, o kartais net ir itin vulgarių dalykėlių šalininkai. Jeigu jiems nuotaika bučiuotis – nepaleis tavęs iš glėbio kad ir keletą valandų, jiems svarbu savo jausmus parodyti veiksmais, todėl Vandenio ženklo vaikinui patinkanti mergina po pirmojo pasimatymo tikrai neliks be bučinio. Vandeniai dažniausiai savimi labai pasitiki ir nesidrovės pabučiuoti net ir tos merginos, kuri nerodo akivaizdžių susižavėjimo ženklų. Drąsuoliai!

ŽUVYS

Žuvų ženklo vaikinams sunku nuosekliai reikšti savo mintis ir jausmus, todėl bučiniu jie nori pasakyti, kad tu – ypatinga ir jie nori būti tik su tavimi. Iš pradžių jis gali pasirodyti nedrąsus, tačiau pamatęs, kad ir tu linkusi pasibučiuoti, ras savyje pasitikėjimo. Šio ženklo vaikinai bučiuodamiesi mėgsta glostyti merginos plaukus arba stipriai ją laikyti apglėbę per pečius, visu kūnu parodydami susižavėjimą.

Mano išsaugoti straipsniai