JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nustatyta

Nustatyta, pagal kokį bruožą atpažinsi protingą vaikiną

Bet kuri mergina, paklausta, kokio vaikino nori, pirmiausiai sakys „protingo“. Žinoma, visos nori ir išvaizdaus, iš šmaikštaus, ir iškalbingo, tačiau intelektas yra tai, kas mus jungia, ko dėka galime su žmonėmis rasti „bendrą kalbą“.

Čekijos mokslininkai nustatė, koks ryšys egzistuoja tarp vaikinų veido bruožo ir intelektinių sugebėjimų. Pasirodo, vos žvilgtelėjus į vaikino veidą galima nuspręsti, gali tapti jis profesoriumi, ar ne. Reikia žiūrėti į vaikino nosį ir atstumą tarp akių: kuo nosis ilgesnė ir smailesnė, o atstumas tarp akių didesnis, tuo protingesnis vaikinas. Taip pat intelektas siejamas su tokiais bruožais kaip smailas smakras ir aukšta kakta.

Tiesa, šis atradimas negalioja merginoms. Tačiau jos, net ir nežinodamos fakto apie vaikino veido bruožus ir intelektą, geba pasakyti, ar vaikinas pasižymi aukštu intelektu. Tyrime dalyvavusioms moterims teko iš vaikinų nuotraukų nuspręsti, kuris jų – protingas, o kuris dideliais protiniais gebėjimais nepasižymi. Ir nors ne visos gebėjo paaiškinti, kodėl vienas vaikinas joms atrodė intelektualus, o kitas – ne, dauguma apklausoje dalyvavusių merginų sugebėjo įžvelgti, kuris vaikinas pasižymi aukštesniu intelektu.

Vaikinų veido bruožų palyginimus rasi ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai