JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sportuok su žvaigžde: „Pinup Girls“ pratimai visam kūnui(FOTO)

Sportuok su žvaigžde: „Pinup Girls“ pratimai visam kūnui(FOTO)

Televizoriai ir internetas mirga nuo įvairiausių lieknėjimo patarimų. „Lengviausias būdas numesti 20kg per mėnesį!”, „paryškink savo pilvuką be jokių pastangų tik per dvi savaites!”, „valgyk ką nori ir lieknėk!”. Tačiau realybė yra iš tiesų visiškai kitokia. Visų mūsų nusivylimui, norint pasiekti pastebimų rezultatų, teks daug ir nuoširdžiai dirbti, o „lengvo būdo” tikrai nėra.

Ko tau reikės?

30 minučių. Net labiausiai užimtos merginos gali rasti pusvalandį kasdienei mankštai, juk fizinis krūvis ir naudingas kūno formų gerinimui, ir gerina bendrą savijautą: mažina stresą, slopina nerimą bei gebėjimą susikoncentruoti, pakelia nuotaiką.

Geros kompanijos. Jei mankštą darysi su drauge, sese ar vaikinu, bus kur kas smagiau ir atsiras didesnė motyvacija judėti.

Patinkančios muzikos, kilimėlio, svarelių (juos gali pakeisti vandens pripiltais buteliais, knygomis ir pan.).
Apšilimo. Atlik tempimo pratimus (į šalis pasukiok galvą, rankas, kelias minutes pabėgiok vietoje, priversdama širdį plakti tankiau.)

VISUS PRATIMUS KARTOKITE 15 KARTŲ.

1. Sėdmenims

Atsistok plačiai, pėdos žiūri viena kryptimi. Lenk galinę koją, kad keliu beveik paliestum grindis, o priekinė koja sudarytų statų kampą ir grįžk atgal. Pratimą pakartok su abiem kojom.

2. Rankoms (tricepsams)

Kojos pečių plotyje, keliai vos sulenkti, nugara tiesi, pilvas įtrauktas. Paimk vieną svarelį, iškelk rankas ir jas lenk už nugaros, po to grįžk į pradinį tašką. 

3.Rankoms (bicepsams)

Rankas su svareliais ištiesk priešais save, lenkdama paliesk pečius.

Kur kas daugiau neįkainojamų sporto ir mitybos patarimų – kovo mėnesio žurnale „Panelė”. Paskubėk! Jį rasi prekyboje tik iki balandžio 5-osios.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Mano išsaugoti straipsniai