JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 požymiai

8 požymiai, kad tau šiuo metu verkiant reikia vaikino

Ech, pavasaris… Kad ir kaip jis romantiškai nuteikia, ne visos turime šalia tą, su kuriuo būtų gera kalbėtis, vaikščioti parke, džiaugtis prabundančia gamta ir mėgautis vienas kito draugija. Ar nejučia pamąstai, kad tau šiuo metu reikėtų vaikino? Štai aštuoni ženklai, kurie įrodo – jis tau reikalingas kaip oras!

Dažnai įsijungi romantinius filmus tam, jog trumpam pagyventum vizijoje. Šiandien bloga diena, o tu sumąstei pažiūrėti romantinį filmą vien tam, jog ji bent kažkiek praskaidrėtų. Juk filmo scenos – tavo gyvenimo svajonė ir ateities planai. Visko gali būti, jog tokių filmų žiūrėjimas reiškia, kad tau būtinai reikia vaikino. Kaip kitaip išpildysi savo svajas?

Piktai žiūri į kiekvieną praeinančią porelę. Besiglėbesčiuojantys įsimylėjeliai tave erzina, nors tu ką. Ar būtina jiems taip akivaizdžiai rodyti savo jausmus viešumoje? Ar negali jie susitramdyti? Pyktis gali reikšti, jog ir tu trokšti tokių pačių jausmų. Deja, neigiamomis emocijomis nieko nepasieksi, tik pabloginsi savo vidinę būseną, verčiau susitelk į vaikino paieškas.

Jautiesi vieniša net ir draugų būryje. Negali sakyti, jog tau liūdna ar nejauku, tiesiog net ir būdama tarp draugų jautiesi apatiška viskam. Lyg ir džiaugiesi, tačiau giliai širdyje šalta. Tave galėtų nudžiuginti tik vaikinas… Iš tiesų, negali pajusti pilnatvės jausmo ir žinai, jog jį pajusi tik būdama su mylimuoju.

Negali savęs niekur realizuoti, tave daug kas erzina. Įsilieji į naują kompaniją, pradedi dainuoti, sportuoti ar groti kokiu nors instrumentu, bet vistiek neatrandi laimės ir pilnatvės? Ko gero, tavo tuštumą galėtų užpildyti mylimas žmogus. Įsimylėję žmonės tampa pakantesni, kantresni, jie lengviau susitaiko su įvairiomis situacijomis.

Tau trūksta intymaus ryšio. Taip, gali tai drąsiai prisipažinti sau ir kitiems – tau stinga apkabinimų, bučinių, glamonių, galiausiai sekso. Tau reikia fizinio ryšio, nes be jo jautiesi tarsi praradusi tikrąją save. Už bučinį su tikrai simpatingu ir patinkančiu vaikinu šiuo metu atiduotum bet ką!

Varstai alkanu žvilgsniu kiekvieną vaikiną. Negali savęs sustabdyti – nuolat nužiūrinėji simpatiškesnį vaikiną, kartais gal net per daug įžūliai. Galbūt tu iš prigimties esi vilioklė, o gal taip elgdamasi tikiesi sutikti vaikiną? Ir vienu, ir kitu atveju, vaikino kompanija tau nepamaišytų.

Meilės trūkumą kompensuoji maistu. Nebežinai, kelintą saldainį valgai… Valgydama saldumynus, kaloringą maistą, bandai kompensuoti jausmų trūkumą ir gera linkme tai neina, jauti, kaip didėja tavo pilvukas, o žandukai putlėja.

Tau nuolatos nėra nuotaikos. Ko gero, nuotaikos praradimo priežastis – jausmų nebuvimas. Tam jog ją susigrąžintum, kaipmat turi paieškoti partnerio.

Mano išsaugoti straipsniai