JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Daugybė priežasčių

Daugybė priežasčių, kodėl tavo pusseserė – geriausia draugė visam gyvenimui

Jei gyvenime tau pasitaikė turėti ne tik pusseserę, su kuria susitinki tik giminės susitikimuose, bet ir leidi nuostabų laiką drauge, tuomet tikrai žinai, ką reiškia turėti pusseserę – geriausią draugę. Štai požymiai, kad taip ir yra:

Ji atstoja tau sesutę, kurios, gali būti, neturi. Labai dažnai stiprūs ryšiai jungia pusseseres tuomet, kai šios neturi dar artimesnių giminaičių, pavyzdžiui, seserų. Jei taip nutiko ir jums, ko gero, jūsų ryšys ypatingas ir išskirtinis. Gali būti, jog jūs viena apie kitą žinote tiek, jog išsiskirti negalėtumėte jau vien dėl to, jog pernelyg daug apie viena kitą žinote.

Ji žino visas tavo keistybes. Būtent todėl tau nėra nesmagu jai prisipažinti apie tai, ką gėdingo esi padariusi ar pasakyti kokią nors nesąmonę. Pusseserė tarsi antroji tu – ji žino apie tave beveik viską, todėl su ja visuomet jauteisi taip, lyg būtum namuose.

Pusseserė buvo tada, kai tave apleido geriausios draugės. Kai susipykai su geriausia drauge ar draugėmis, šis asmuo visada buvo šalia, kad ir kas benutiktų. Ji niekada neapleido, net kai iškrėtei pačią netikėčiausią kvailystę. Ji – tas žmogus, kuris bus šalia visada.

Vaiksytėje šnekėjote apie savo svajones, o dabar bandote jas įgyvendinti. Visos mes vaikystėje apie ką nors svajojame, o suaugus metas tas svajones išpildyti. Kartu su pussesere tikrai šnekėjotės, kuo norite būti suaugusios. Dabar metas tobulinti save ir siekti vaikystės svajų, garantuojame, jog tai kartu ir darote.

Jūsų prisiminimai neįkainojami. Kadangi kartu nemažai keliavote, dalyvavote įvairiose giminių išvykose, vakareliuose, taip pat šeimos šventėse, kartu leisdavote vasaras, visuomet turite apie ką šnekėti. Prisiminus visas kartu patirtas akimirkas tau gera širdyje ir niekuomet nenorėtum prarasti artimo ryšio su pussesere.

Jūs labai panašios. Viskuo – interesais, bendravimo manieromis, draugų ratu. Bendra genetika lėmė, jog jūs panašios ka kuriomis charakterio savybėmis. Tikriausiai esi girdėjusi terminą: giminės bruožas? Būtent jis ir nusako tavo bei pusseserės panašumus. Galbūt todėl, turėdamos tiek daug bendro, esate neišskiriamos.

Tavo pusseserė tau praskaidrina nuotaiką. Visada. Net kai labai tamsu, ji visuomet bus tas mažytis šviesos ruoželis, kuris džiugins ir šildys tave. Ji žino, kaip tave prajuokinti, nes puikiai tave pažįsta.

Jūs viena kitai sakote tik tiesą. Ir tik tiesą. Iš nieko kito negalėsi tikėtis tokio atvirumo, kaip iš savo giminaitės. Pusseserė neretai gali būti pernelyg kritiška, bet ji tave pažįsta puikiai. Gal net geriau nei tu pati. Todėl atsižvelgdama į pusseserės kritiką gali tobulėti, nepervertinti savęs ir sužinoti savo trūkumus.

Mano išsaugoti straipsniai