JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pavasario makiažo tendencijos - patiks ir ryškesnėms

Pavasario makiažo tendencijos – patiks ir ryškesnėms, ir kuklesnėms (FOTO)

Šiltuoju sezonu madingiausias dūminis makiažas bus neryškus ir raudono vyno atspalvio, o veido kontūravimas pozicijas užleis šviesą atspindinčioms, natūralios odos įspūdį kuriančioms priemonėms.

„ICON Academy“ vizažo mokyklos dėstytojai pasakoja kokias pavasario ir vasaros makiažo tendencijas diktuoja garsiausi mados namai. Praeitais metais itin populiarus natūralus makiažas (angl. no-makeup makeup) buvo papildytas drąsiomis spalvomis: natūraliai spindinti oda ir ryškiomis, vaiskiomis spalvomis akcentuotos akys buvo matyti daugelio mados pristatymų metu.

„Viena svarbiausių naujienų – patariama pamiršti ryškų veido kontūravimą, t. y. tamsesnio tono pudros naudojimą veido vietoms, kurias norima paryškinti ar pakeisti. Vietoje to, veido modeliavimui siūloma naudoti švelnias, šviesias priemones. Kuo labiau oda švyti, tuo geriau,” – tikina profesionalai. Tiesa, tai nereiškia, kad oda turi blizgėti. Svarbiausia – sveikos, puikiai drėkinamos odos įspūdis.

Love her @evonwahab ❤❤#hudabeautyliquidmatte in Vixen

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on Mar 20, 2017 at 12:18am PDT

Kita madinga tendencija yra makiažui naudoti vieną pagrindinę priemonę. Pavyzdžiui, mados namai „Blumarine“ siūlo paprastą, bet efektingą makiažą bronzinę pudrą naudojant skruostų ir akių paryškinimui. Taip pat, stilingai atrodysite pasirinkdama panašių spalvų šešėlius, lūpų dažus bei nagų laką.

Gorgeous @ohmygeeee 😍😍😍 @shophudabeauty faux mink lashes in Farah

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on Mar 19, 2017 at 2:37am PDT

Norint žaismingumo, vizažo specialistai pataria ryškiomis spalvomis akcentuoti akis, o lūpoms pasirinkti nuosaikios spalvos dažus arba lengvą lūpų blizgesį. Itin madinga tamsiai mėlyna, persikinė, purpurinė ir rožinė spalvos bei jų deriniai. Nesuklysite ir pagrindiniu makiažo akcentu pasirinkusi ryškų spalvotą akių linijos pravedimą skystu kontūru arba kietu pieštuku.

Vakarui A. Gedeikytė siūlo rinktis iš mados neišeinantį dūminį makiažą, tačiau vietoj tradicinių pilkų, juodų ir tamsiai rudų atspalvių išbandyti lengvą raudoną, vyno spalvas. Madingas lengvesnis, ne toks ryškus ir akis apkraunantis dūminis akių įvaizdis. O norėdama natūralesnio įspūdžio, neprašausite pasirinkusi ir žemės spalvų vakarinį makiažą.

Stunning @ginashkeda 😍😍😍 #hudabeauty

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on Mar 16, 2017 at 5:55am PDT

„ICON Academy“ siūlo profesionalius makiažo kursus ir kitas paslaugas. Mokykloje galima mokytis grimo, nuotakos, asmeninio makiažo ir kitų subtilybių. Tarp absolvenčių yra ir žinomų Lietuvoje moterų: į vizažo paslaptis čia gilinosi dainininkė Anžela Adamovič, modelis Simona Burbaitė, radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė.

Mano išsaugoti straipsniai