JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nepaprasto grožio merginos: jos gimė šiais 3 mėnesiais

Nepaprasto grožio merginos: jos gimė šiais 3 mėnesiais

Visos mes tokios skirtingos – vienos išsiskiriame nepaprastu humoro jausmu, kitos ypatinga empatija, trečios išmintingumu, o ketvirtos ne tik turi daugybę puikių asmeninių savybių, bet ir yra nuostabiai gražios. Žinoma, grožis be galo subjektyvus suvokimas, tačiau yra trimis atitinkamais mėnesiais gimusios merginos, kurių žavesys dovanotas likimo.

GEGUŽĖ. Šis pavasario mėnuo mena gamtos šviežumą, spindesį bei grožį, todėl nenuostabu, jog šį mėnesį gimusios išsiskiria nepaprastu žavesiu. Gegužę gimusios dažniausiai pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu – jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Gegužę gimusios nemažai laiko praleidžia parduotuvėse – joms sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jos savo išskirtiniu stiliumi sudaro nemenką įspūdį. Jos dievina gardžius kvapus, todėl neišeitų iš namų nepasikvepinusios. Tai – dar viena priežastis gerėtis gegužę gimusiomis. Be to, šį mėnesį gimusios iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi. Gegužę gimusių plaukai – itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina.

RUGPJŪTIS. Patį gražiausią metų mėnesį gimusios negalėtų nesuspindėti neįtikėtinu grožio bei charizma. Rugpjūtį gimusioms gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Šį mėnesį gimusios visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose – užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Šį mėnesį gimusios dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Rugpjūtį gimtadienį švenčiančios visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui rugpjūtį gimusios atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti.

GRUODIS. Gruodį gimusios iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis – vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu – dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Jos – ganėtinai svajingos asmenybės, tačiau savo laisvumu ir atsipalaidavimu sukuria kiek bohemišką, tačiau patrauklų stilių. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose – tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės šias merginas išskiria iš kitų ir padaro patrauklias.

Mano išsaugoti straipsniai