JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Patys gražiausi vyrai turi šiuos 5 vardus
vardų reikšmės

Patys gražiausi vyrai turi šiuos 5 vardus

Pripažinkim: kone visos gatvėje atkreipiame dėmesį į išvaizdžius, stilingai atrodančius vaikinus. Galbūt jų žavesį lėmė vardas? Susipažink su vaikinų vardais, kurie, tikėtina, lėmė nuostabų žavesį.

ARNAS

Ko ne visi Arnai – ne tik žavūs, bet ir labai romantiški, rūpestingi vaikinai. Šie vaikinai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad alytiškiai be galo rūpinasi savo merginomis. Tiesa, būdami labai žavūs ir patrauklūs jie per gyvenimą dažnai turi nemažai merginų. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis – Arnai dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.

BENAS

Benai – dažniausiai labai draugiški, nuoširdūs, puikiai sutariantys su merginomis vaikinai. Tai vieni gražiausių vaikinų, kurių veido bruožai dažnai būna dailūs, o šypsena tiesiog pakeri. Dažniausiai tai itin atletiški vaikinai, todėl išsiskiria nuostabia fizine forma. Jie prisižiūri save, propaguoja sveiką mitybą. Be to, Benai toli gražu nepasipūtę, jie paprasti, atviri ir visai nesinaudoja savo prigimtiniu žavesiu.

RYTIS

Ryčiai vaikinai – be galo dailūs. Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, yra be galo žavūs. Jie dažniausiai patinka merginoms, kurioms nepatinka išsišokėliai, netraukia itin šnekūs, landūs ar pernelyg vadovaujantys vaikinai. Jie dažnai turi vešlius, sveikus plaukus ir tobulo grožio akis. Tiesa, kadangi jie gauna nemažai merginų dėmesio, dažnokai nėra linkę megzti rimtų ryšių.

Kaip pasakyti komplimentą
Pora

LUKAS

Lukai, kaip vaikinai – ne tik be galo žavūs, bet ir turintys išskirtinį humoro jausmą vaikinai. Tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Lukai neretai pasižymi sportiška figūra, mat sportinė veikla jiems nėra atstumianti. Jie žavūs, dievinantys savo darbą vaikinai.

VAIDAS

Vaidai vaikinai pasižymi ne tik dailia, vyriška išvaizda, tačiau ir puikiomis manieromis, kultūringumu. Iš tiesų, Vaidai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę – jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Vaidai ne tik puikiai elgiasi, bet ir be galo žavūs. Tiesa, savo žavesiu neretai naudojasi ir mergina daugelį merginų, kol nesuranda tos vienintelės.

Mano išsaugoti straipsniai