JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
myli per stipriai
toksiška meilė

5 moteriškos lyties atstovės pagal Zodiako ženklą, kurios myli per stipriai

Meilė – nuostabus jausmas ir privalo būti stiprus, mat tik tuomet galime pasakyti, jog šis jausmas tikras. Vis dėlto yra merginų, kurios nemoka tiesiog mylėti. Jos įsimyli per stipriai ir labai dažnai dėl tokios meilės formos nukenčia.

Vėžys

Iš visų 12 zodiako ženklų Vėžiams labiausiai reikia saugių, meilės kupinų santykių. Vėžiams svarbu namai, šeima, jie nebus laimingi be tvirtų emocinių ryšių. Vėžiai labai rūpestingi, jie globoja, puikiai rūpinais visais jiems brangiais žmonėmis. Būtent todėl atradus partnerį Vėžį daugelį žmonių pagaliau aplanko ramybė ir santarvė. Vis dėlto santykiams braškant, Vėžiai gali pasijusti sugniuždyti, meilės problemos juos labai negatyviai veikia.

Mergelė

Mergelės jautrios, kūrybingos, gerai jaučia kitų jausmus ir poreikius. Įprastai Mergelės labai palaikantys draugai, mylimieji, jos visada pasirengusios ištiesti pagalbos ranką ar petį išsiverkti. Geros širdies Mergelė bus nuostabus gyvenimo partneris. Tiesa, Mergelės labai greitai įsimyli ir negali pakelti išsiskyrimo skausmo, jas tiesiog prislegia skyrybų našta.

Svarstyklės

Šiam zodiako ženklui reikia ramybės, harmonijos (ypač santykiuose), be to, Svarstyklės trokšta teisingumo. Šio ženklo atstovai kūrybingi, įvairiapusiški. Jei santykiuos ištinka krizė, Svarstyklės užsidaro savo mažame pasaulėlyje, kad ramiai pagalvotų ir rastų išeitį. Šio ženklo atstovai – puikūs meilužiai ir tuo pačiu patikimi, ištikimi. Vis dėlto Svarstyklės dažniau myli stipriau už savo partnerį, todėl neretai nukenčia.
zodiako ženklai
Svarstyklės

Skorpionas

Iš tiesų, Skorpionių mįslingumas ir šaltumas dažnokai atstumia, tačiau jei šio Zodiako ženklo atstovas ką nors įsileidžia į savo širdį, tikrai nenori to žmogaus paleisti. Neretai Skorpionai būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimo žmogaus atiduoti viską. Būtent todėl neretai Skorpionai labai nukenčia, kai atiduodami visą savo širdį galiausiai lieka be nieko – partneris juos palieka.

Vandenis

Nors Vandeniai daugeliui neretai atrodo laisvūnai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms. Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje žmonių, kurie labai vertina antrąsias puses. Vandeniai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi Vandeniams pati žiauriausia santykių baigtis – išdavystė. Jei Vandenius išduoda, jie įklimpsta į liūdesio liūną, iš kurio labai sunku išsikapanoti.
Mano išsaugoti straipsniai